Nabór roczników 2012-2014!

Uczniowski Klub Sportowy Skalar Warszawa ogłasza nabór do sekcji pływackiej!

Zapraszamy dziewczęta i chłopców urodzonych w latach 2012, 2013 i 2014 na pierwszy BEZPŁATNY trening sprawdzający.

Treningi pływackie dla dzieci odbywają się w Ursusie na obiektach OSiR Ursus: pływalnia SKALAR (ul. Sosnkowskiego 3) i pływalnia Albatros (ul. Orląt Lwowskich 1).

UKS Skalar – to wyczynowy klub pływacki działający w Warszawie od 2005 roku. Zawodnicy klubu regularnie zajmują wysokie lokaty na każdym szczeblu zawodów i mogą się pochwalić licznymi medalami mistrzostw ogólnopolskich i międzynarodowych.

W treningu skupiamy uwagę dzieci na prawidłowej technice, bezpieczeństwu w wodzie oraz uczymy świadomego podejścia do trenowania na najwyższym poziomie sportowym. A to wszystko zawsze z dobrym humorem oraz nieustannym uśmiechem. I nie zapominajmy o zabawie 😉

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na treningi sprawdzające w terminie 1-17 września 2021 roku, po wcześniejszym telefonicznym kontakcie z wybranym trenerem:

pływalnia Skalar: trener Artur Przywara tel. +48 889 861 200
pływalnia Albatros: trener Eugeniusz Puzan tel. + 48 574 504 127

Zapraszamy do kontaktu!