Treningi online i składki członkowskie.

baner_zastepczy_artykul

Drodzy rodzice i dzieci!

Aby przerwa spowodowana aktualną sytuacją, w jak najmniejszym stopniu wpłynęła na formę Naszych zawodników, od poniedziałku do piątku przygotowujemy treningi na lądzie w wersji online. Treningi są dostępne na profilu UKS SKALAR Warszawa na Facebook.

Mimo tego, że tym razem nie przypilnujemy osobiście, zachęcamy do systematyczności i równie ciężkiej pracy jak na treningach w wodzie.

Poszczególne treningi i ćwiczenia są skalowane tak, aby każdy mógł je dopasować do poziomu umiejętności i wieku.

Jednocześnie zachęcamy i zwracamy się z prośbą o nie zawieszanie członkostwa i wpłacanie w tym czasie dowolnej składki. To dla nas bardzo ważne, pozwoli nam to utrzymać płynność finansową oraz dalsze funkcjonowanie klubu.

Bardzo dziękujemy za pozostanie z nami. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań by forma fizyczna klubowiczów nie ucierpiała w tym okresie.

Zarząd UKS SKALAR