Przekaż 1 % podatku

Przekaż 1 % podatku KRS:0000270261 Cel szczegółowy: UKS SKALAR Warszawa

Uczniowski Klub Sportowy SKALAR

Jesteśmy samofinansująca się organizacją społeczną, utrzymującą się ze składek członkowskich.
Głównym celem naszego Klubu jest nauka i doskonalenie technik pływackich oraz sukcesywne podnoszenie poziomu sportowego. I chociaż może nie ze wszystkich dzieci wyrosną reprezentanci Kadry Narodowej, to może uda nam się wyprostować kilka skrzywionych kręgosłupów lub odciągnąć na kilka godzin od klawiatury paru maniaków komputerowych. A już na pewno poprawimy Wam kondycję fizyczną.
Z nami zobaczycie, że pływanie to nie tylko wszechstronnie rozwijający sport, ale także źródło satysfakcji ze spełnionych marzeń i pasji.
Wprawdzie działamy dopiero od marca 2005 roku, a już czujemy się jedną wielką sportową rodziną.
Nasz Klub sprzyja integracji wśród młodych pływaczek i pływaków, nawiązywaniu przyjaźni podczas wspólnych wyjazdów na zawody czy obozy szkoleniowo-rekreacyjne.
Kiedy nasze dzieci mają zajęcia na basenie, my rodzice spotykamy się w kawiarence basenu, gdzie podziwiając nasze pływające pociechy możemy porozmawiać o planach Klubu - tych dalszych i tych zupełnie bliskich.
Klub opiera swoją działalność na aktywności społecznej swoich członków.