Nr  1. Kobiet, 100m motylkowy  13 - 17 lat
Nr  2. Chłopców, 100m motylkowy  13 - 17 lat
Nr  3. Kobiet, 100m grzbietowy  13 - 17 lat
Nr  4. Chłopców, 100m grzbietowy  13 - 17 lat
Nr  5. Kobiet, 100m klasyczny  13 - 17 lat
Nr  6. Chłopców, 100m klasyczny  13 - 17 lat
Nr  7. Kobiet, 100m dowolny  13 - 17 lat
Nr  8. Chłopców, 100m dowolny  13 - 17 lat
Nr  9. Kobiet, 400m zmienny  13 - 17 lat
Nr  10. Chłopców, 400m zmienny  13 - 17 lat


Wszechstronność stylowa - rocznik 1994 - 1998
Warszawa, do 8-10-2011


Konkurencja 1
2011-10-07 - 13:00
Kobiet, 100m motylkowy13 - 17 lat
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.GÓRECKA, Marta98UKS Wilanowa1:07.7014,2
2.WILK, Weronika98MKS Polonia Warszawa1:15.136,4
3.JANKOWSKA, Klaudia98UKS Ostrobramska1:20.67
4.ADAMKIEWICZ, KAROLINA98Orka Ciechanów1:22.76
5.GRZELEWSKA, ANNA98Buks Warszawa1:25.36
6.SZCZECIŃSKA, Paulina98MKS Polonia Warszawa1:26.32
7.WĘCŁAWIAK, Irena98UKS Wilanowa1:26.46
8.SZAŁEK, WERONIKA98Buks Warszawa1:27.98
9.PRZYBYSZ, Karolina98Uks Pirania Targówek1:28.04
10.KUCZMAR, Gabriela98MKS Polonia Warszawa1:31.11
11.RANACHOWSKA, JULITA98Buks Warszawa1:33.71
12.TRYŃDAK, Maria98Uks Pirania Targówek1:35.16
13.JABŁOŃSKA, Karolina98MKS Polonia Warszawa1:36.45
14.BARGILEWICZ, Magdalena98Uks Pirania Targówek1:40.67
DYSKW.CZAPSKA, Alina98MKS Polonia Warszawa

14 lat

1.HELBING, Justyna97UKS Wilanowa1:14.764,7
2.BERENT, Małgorzata97UKS Wilanowa1:16.452,9
3.KACZMARCZYK, Klaudia97UKS Jagiellonka Warszawa1:19.80
4.ŻERAŃSKA, ANNA97Buks Warszawa1:22.77
5.GRABOWSKA, Olga97UKS Vicoria Józefów1:25.20
6.ZIEMIECKA, Ewa97UKS Jagiellonka Warszawa1:26.40
7.GAŻDZIŃSKA, Oliwia97UKS Jagiellonka Warszawa1:29.48
8.BOROWSKA, Beata97UKS Wilanowa1:30.09
9.UGODZIŃSKA, KAROLINA97Orka Ciechanów1:35.67
DYSKW.SZPIL, Natalia97UKS Wilanowa

15 lat

1.NIENAŁTOWSKA, NATALIA96MKS Polonia Warszawa1:06.4212,6
2.RÓZALSKA, Martyna96UKS G - 8 Bielany1:07.4811,4
3.POPIEL, Joanna96UKS G - 8 Bielany1:09.739,0
4.LIPNICKA, JULIA96MKS Polonia Warszawa1:10.867,8
5.ADAMSKA, NIKOLA96MKS Polonia Warszawa1:11.027,6
6.FRĄCZEK, Marika96UKS G - 8 Bielany1:12.546,0
7.KIEC, Magdalena96UKS G - 8 Bielany1:13.005,5
8.ILCEWICZ, Edyta96UKS Vicoria Józefów1:13.085,4
9.WYDRYSZEK, KINGA96MKS Polonia Warszawa1:13.415,0
10.RURARZ, Zuzanna96UKS G - 8 Bielany1:14.403,9
11.FITZ, Patrycja96MUKP Warszawianka Wodny Park1:14.673,6
12.BŁOCKA, Agnieszka96Uks Pingwiny1:16.261,9
13.ŻELECHOWSKA, Marysia96UKS G - 8 Bielany1:20.51
14.ADAMOWICZ, Maja96UKS Jagiellonka Warszawa1:21.48
15.DYAKOWSKA, Maja96UKS G - 8 Bielany1:21.50
16.STAŃCZYK, Olga96UKS G - 8 Bielany1:21.69
17.RABOSZUK, Justyna96UKS Jagiellonka Warszawa1:33.73

16 lat

1.JAGODA, Julia95KS 1 Ożarów Mazowiecki1:05.3713,3
2.KOWALSKA, SYLWIA95Orka Ciechanów1:07.1011,4
3.JAGODA, Weronika95KS 1 Ożarów Mazowiecki1:11.067,0

17 lat

1.RUDZIŃSKA, Aleksandra94Uks Meduza Warszawa1:12.305,3
2.JEZUITA, JOANNA94MKS Polonia Warszawa1:14.672,7


<< TOP >>
Konkurencja 2
2011-10-07 - 13:15
Chłopców, 100m motylkowy13 - 17 lat
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.ĆWIKLIŃSKI, Mateusz98UKS Vicoria Józefów1:06.3913,5
2.PERKOWSKI, Wiktor98UKS Jagiellonka Warszawa1:07.4212,4
3.RYBAK, Konrad98Uks Pirania Targówek1:10.988,6
4.DZIADEK, JAN98Buks Warszawa1:13.895,5
5.GÓRECKI, Kamil98MUKP Warszawianka Wodny Park1:14.165,2
6.MICHNIEWSKI, Tadeusz98UKS G - 8 Bielany1:14.864,5
7.BRZESKI, Jan98UKS Ostrobramska1:15.174,1
8.NAPIERAJ, Jan98MKS Polonia Warszawa1:15.773,5
9.GRZESIK, Damian98Uks Pirania Targówek1:16.392,8
10.POZNACHOWSKI, Wiktor98MKS Polonia Warszawa1:16.952,2
11.DAMENTKA, Kamil98UKS G - 8 Bielany1:17.451,7
12.KALA, Adrian98UKS G - 8 Bielany1:17.601,5
13.NIEWIADOMSKI, Bartłomiej98Uks Pirania Targówek1:17.891,2
14.NOWAK, Hubert98UKS Ostrobramska1:18.88
15.WACHNIK, Jakub98Uks Pirania Targówek1:19.60
16.KOWALSKI, Dominik98UKS Ostrobramska1:22.36
17.WIETESKA, Bartosz98Uks Pirania Targówek1:25.91
18.SAPALSKI, Mateusz98UKS G - 8 Bielany1:25.98
19.BANASIAK, Adam98MKS Polonia Warszawa1:27.37
20.BOJANOWSKI, Przemysław98UKS G - 8 Bielany1:28.70
21.NOWICKI, Igor98MKS Polonia Warszawa1:30.93
22.KĘDZIERSKI, Daniel98Uks Pirania Targówek1:31.08
23.KOSTANOWICZ, Artur98MKS Polonia Warszawa1:31.92
24.PECELT, Daniel98MKS Polonia Warszawa1:34.12
25.ŚLENDAKOWSKI, Paweł98Uks Pirania Targówek1:44.35
DYSKW.ŻOCHOWSKI, RAFAŁ98Buks Warszawa
DYSKW.KUSZEWSKI, Jędrzej98MKS Polonia Warszawa
DYSKW.ROSOCHACKI, Piotr98Uks Pirania Targówek

14 lat

1.KAŹMIERCZAK, Wojciech97UKS Kapry-Armexim Pruszków1:01.0415,5
2.PACHOWSKI, Adrian97UKS Jagiellonka Warszawa1:05.5310,4
3.ZIMOWSKI, OSKAR97Buks Warszawa1:08.157,4
4.FUKSIEWICZ, Paweł97UKS Vicoria Józefów1:10.165,1
5.KORDYŃSKI, Miłosz97MUKP Warszawianka Wodny Park1:10.874,3
6.DURAJCZYK, Michał97MUKP Warszawianka Wodny Park1:12.482,5
7.BĄCZKOWSKI, Bartosz97MUKP Warszawianka Wodny Park1:13.201,7
8.TREFLER, Michał97UKS Jagiellonka Warszawa1:15.64
9.GUMOWSKI, CEZARY97Orka Ciechanów1:16.34
10.KOLANKOWSKI, KRZYSZTOF97Orka Ciechanów1:20.48

15 lat

1.STĘPIEŃ, KONRAD96MKS Polonia Warszawa1:00.1314,5
2.BIELECKI, IGOR96Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:00.7913,7
3.JURA, Maciej96UKS Jagiellonka Warszawa1:01.3213,1
4.LEŚKIEWICZ, KONRAD96MKS Polonia Warszawa1:01.6612,7
5.KUSKOWSKI, ADAM96Orka Ciechanów1:02.1712,1
6.JASZEWSKI, Marcin96Uks" Polonez" Wyszków1:02.6411,6
7.MOTYCZYŃSKI, JAKUB96MKS Polonia Warszawa1:03.0411,1
8.SOBOTKA, JAN96MKS Polonia Warszawa1:03.4210,7
9.BANDURSKI, PIOTR96Buks Warszawa1:04.459,5
ŁAGOCKI, JAN96MKS Polonia Warszawa1:04.459,5
11.PISKOR, Michał96KS 1 Ożarów Mazowiecki1:07.096,4
12.DOBRZYŃSKI, Daniel96UKS G - 8 Bielany1:07.106,4
13.STOLARSKI, MARCIN96Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:07.426,0
14.LELEK, MATEUSZ96MKS Polonia Warszawa1:08.045,3
15.PIETROŃ, MATEUSZ96Orka Ciechanów1:08.135,2
16.CHMIEL, Mateusz96Uks" Polonez" Wyszków1:08.584,6
17.GAŁECKI, MATEUSZ96Buks Warszawa1:09.134,0
18.POLASZYK, Bartosz96UKS G - 8 Bielany1:09.573,5
19.PIĄTKOWSKI, MARCIN96MKS Polonia Warszawa1:09.923,1
20.KRZYŻOWSKI, MATEUSZ96Buks Warszawa1:10.362,6
21.ADAMSKI, ADRIAN96Orka Ciechanów1:10.822,0
22.STOKARSKI, Paweł96Uks" Polonez" Wyszków1:12.89
23.WITAN, Daniel96UKS OLIMPIC Warka1:13.54
24.MOREŃ, Piotr96UKS Vicoria Józefów1:13.56
25.MOREŃ, Wojciech96UKS Vicoria Józefów1:19.04
26.SZYMAŃSKI, GRZEGORZ96UKS Wilanowa1:25.26
DYSKW.ROJEK, Michał96MUKP Warszawianka Wodny Park

16 lat

1.PRZYBYSZ, ADAM95Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:00.5112,7
2.ĆWIEK, Kacpe95MKS Polonia Warszawa1:00.9612,2
3.SKWARNICKI, Tomasz95MKS Polonia Warszawa1:02.929,9
4.DZIWISZEK, Kamil95Uks Meduza Warszawa1:04.328,2
5.SĘKOWSKI, Daniel95MKS Polonia Warszawa1:04.877,6
6.CHOLEWO, Krzysztof95KS 1 Ożarów Mazowiecki1:04.967,5
7.WOŹNIAK, Maciej95MKS Polonia Warszawa1:05.337,0
8.DOROSZ, Adam95MKS Polonia Warszawa1:06.885,2
9.GRABSKI, Patrzk95MKS Polonia Warszawa1:10.301,1

17 lat

1.GĄSIOR, Patryk94MKS Polonia Warszawa1:00.8011,2
2.GAWRYŚ, Sebastian94Uks Meduza Warszawa1:01.6110,2
3.SKROBISZ, MAREK94MKS Polonia Warszawa1:02.049,7

PKROGUSKI, BARTŁOMIEJ93Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:02.488,0
PKRYBARCZYK, Filip99UKS Wilanowa1:25.36


<< TOP >>
Konkurencja 3
2011-10-07 - 13:45
Kobiet, 100m grzbietowy13 - 17 lat
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.GÓRECKA, Marta98UKS Wilanowa1:13.0711,4
2.WILK, Weronika98MKS Polonia Warszawa1:14.609,9
3.KARZEŁEK, Nina98Uks" Polonez" Wyszków1:17.117,4
4.JANKOWSKA, Klaudia98UKS Ostrobramska1:19.105,4
5.ROSIŃSKA, Julia98Uks" Polonez" Wyszków1:19.704,8
6.SZAŁEK, WERONIKA98Buks Warszawa1:19.984,5
7.SZCZECIŃSKA, Paulina98MKS Polonia Warszawa1:21.862,6
8.WĘCŁAWIAK, Irena98UKS Wilanowa1:21.992,5
9.GRZELEWSKA, ANNA98Buks Warszawa1:22.522,0
10.ADAMKIEWICZ, KAROLINA98Orka Ciechanów1:23.021,5
11.KUCZMAR, Gabriela98MKS Polonia Warszawa1:23.77
12.RANACHOWSKA, JULITA98Buks Warszawa1:24.54
13.TRYŃDAK, Maria98Uks Pirania Targówek1:25.61
14.CZAPSKA, Alina98MKS Polonia Warszawa1:26.07
15.PRZYBYSZ, Karolina98Uks Pirania Targówek1:28.20
16.JABŁOŃSKA, Karolina98MKS Polonia Warszawa1:28.30
17.BARGILEWICZ, Magdalena98Uks Pirania Targówek1:37.13

14 lat

1.SZPIL, Natalia97UKS Wilanowa1:18.034,3
2.ZIEMIECKA, Ewa97UKS Jagiellonka Warszawa1:18.134,2
GRABOWSKA, Olga97UKS Vicoria Józefów1:18.134,2
4.HELBING, Justyna97UKS Wilanowa1:18.763,5
5.KACZMARCZYK, Klaudia97UKS Jagiellonka Warszawa1:19.073,2
6.BERENT, Małgorzata97UKS Wilanowa1:19.303,0
7.BOROWSKA, Beata97UKS Wilanowa1:20.321,9
8.GAŻDZIŃSKA, Oliwia97UKS Jagiellonka Warszawa1:24.13
9.UGODZIŃSKA, KAROLINA97Orka Ciechanów1:26.64
10.ŻERAŃSKA, ANNA97Buks Warszawa1:27.07

15 lat

1.NIENAŁTOWSKA, NATALIA96MKS Polonia Warszawa1:07.4814,5
2.ADAMSKA, NIKOLA96MKS Polonia Warszawa1:09.2012,7
3.RÓZALSKA, Martyna96UKS G - 8 Bielany1:10.1411,8
4.POPIEL, Joanna96UKS G - 8 Bielany1:11.5110,3
5.ŻELECHOWSKA, Marysia96UKS G - 8 Bielany1:12.269,6
6.LIPNICKA, JULIA96MKS Polonia Warszawa1:12.689,1
7.DYAKOWSKA, Maja96UKS G - 8 Bielany1:12.988,8
8.ILCEWICZ, Edyta96UKS Vicoria Józefów1:14.487,3
9.KIEC, Magdalena96UKS G - 8 Bielany1:14.806,9
10.WYDRYSZEK, KINGA96MKS Polonia Warszawa1:14.826,9
11.SZYMAŃSKA, Weronika96Uks" Polonez" Wyszków1:14.906,8
12.BŁOCKA, Agnieszka96Uks Pingwiny1:15.076,6
13.KAROLEWSKA, Sandra96Uks" Polonez" Wyszków1:16.635,0
14.FRĄCZEK, Marika96UKS G - 8 Bielany1:17.324,3
15.RURARZ, Zuzanna96UKS G - 8 Bielany1:17.514,1
16.FITZ, Patrycja96MUKP Warszawianka Wodny Park1:18.173,4
17.RABOSZUK, Justyna96UKS Jagiellonka Warszawa1:18.623,0
18.ADAMOWICZ, Maja96UKS Jagiellonka Warszawa1:19.022,5
19.STAŃCZYK, Olga96UKS G - 8 Bielany1:22.48

16 lat

1.JAGODA, Julia95KS 1 Ożarów Mazowiecki1:06.1015,4
2.JAGODA, Weronika95KS 1 Ożarów Mazowiecki1:12.678,5

17 lat

1.JEZUITA, JOANNA94MKS Polonia Warszawa1:17.223,0
2.RUDZIŃSKA, Aleksandra94Uks Meduza Warszawa1:18.291,9


<< TOP >>
Konkurencja 4
2011-10-07 - 14:05
Chłopców, 100m grzbietowy

13 - 17 lat
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.DZIADEK, JAN98Buks Warszawa1:09.0312,3
2.BRZESKI, Jan98UKS Ostrobramska1:09.8911,4
3.ĆWIKLIŃSKI, Mateusz98UKS Vicoria Józefów1:10.5110,8
4.PERKOWSKI, Wiktor98UKS Jagiellonka Warszawa1:13.867,3
RYBAK, Konrad98Uks Pirania Targówek1:13.867,3
6.NAPIERAJ, Jan98MKS Polonia Warszawa1:14.366,8
7.KALA, Adrian98UKS G - 8 Bielany1:14.746,4
8.ROSOCHACKI, Piotr98Uks Pirania Targówek1:15.136,0
9.POZNACHOWSKI, Wiktor98MKS Polonia Warszawa1:15.205,9
10.KUSZEWSKI, Jędrzej98MKS Polonia Warszawa1:15.245,9
11.NOWAK, Hubert98UKS Ostrobramska1:16.234,8
12.SAPALSKI, Mateusz98UKS G - 8 Bielany1:16.704,3
13.DAMENTKA, Kamil98UKS G - 8 Bielany1:17.363,7
14.MICHNIEWSKI, Tadeusz98UKS G - 8 Bielany1:18.512,5
15.KOWALSKI, Dominik98UKS Ostrobramska1:20.22
16.BOJANOWSKI, Przemysław98UKS G - 8 Bielany1:20.54
17.BANASIAK, Adam98MKS Polonia Warszawa1:20.60
18.GRZESIK, Damian98Uks Pirania Targówek1:21.06
19.KOSTANOWICZ, Artur98MKS Polonia Warszawa1:21.36
20.ŻOCHOWSKI, RAFAŁ98Buks Warszawa1:23.87
21.KĘDZIERSKI, Daniel98Uks Pirania Targówek1:25.67
22.WIETESKA, Bartosz98Uks Pirania Targówek1:25.76
23.WACHNIK, Jakub98Uks Pirania Targówek1:26.45
24.NOWICKI, Igor98MKS Polonia Warszawa1:28.28
25.PECELT, Daniel98MKS Polonia Warszawa1:28.76
26.ŚLENDAKOWSKI, Paweł98Uks Pirania Targówek1:40.76
DYSKW.NIEWIADOMSKI, Bartłomiej98Uks Pirania Targówek

14 lat

1.KAŹMIERCZAK, Wojciech97UKS Kapry-Armexim Pruszków1:04.6014,6
2.ZIMOWSKI, OSKAR97Buks Warszawa1:09.169,7
3.FUKSIEWICZ, Paweł97UKS Vicoria Józefów1:10.867,8
4.BĄCZKOWSKI, Bartosz97MUKP Warszawianka Wodny Park1:11.397,3
5.TREFLER, Michał97UKS Jagiellonka Warszawa1:12.456,1
6.KORDYŃSKI, Miłosz97MUKP Warszawianka Wodny Park1:15.363,0
7.POŁUDNIKIEWICZ, ADAM97Buks Warszawa1:16.232,0
8.DURAJCZYK, Michał97MUKP Warszawianka Wodny Park1:19.04
9.KOLANKOWSKI, KRZYSZTOF97Orka Ciechanów1:19.42
DYSKW.PACHOWSKI, Adrian97UKS Jagiellonka Warszawa
DYSKW.GUMOWSKI, CEZARY97Orka Ciechanów

15 lat

1.BIELECKI, IGOR96Uks,,Żoliborz'' Warszawa59.7717,9
2.SOBOTKA, JAN96MKS Polonia Warszawa1:02.1215,3
3.LEŚKIEWICZ, KONRAD96MKS Polonia Warszawa1:03.4813,8
4.STĘPIEŃ, KONRAD96MKS Polonia Warszawa1:04.1913,0
5.JURA, Maciej96UKS Jagiellonka Warszawa1:05.2511,8
6.WITAN, Daniel96UKS OLIMPIC Warka1:05.3211,8
7.KUSKOWSKI, ADAM96Orka Ciechanów1:06.2610,7
8.MOTYCZYŃSKI, JAKUB96MKS Polonia Warszawa1:06.5710,4
9.PIĄTKOWSKI, MARCIN96MKS Polonia Warszawa1:06.7910,1
10.KWIATKOWSKI, Kamil96Uks" Polonez" Wyszków1:07.319,5
11.ŁAGOCKI, JAN96MKS Polonia Warszawa1:07.549,3
12.BANDURSKI, PIOTR96Buks Warszawa1:08.708,0
13.MOREŃ, Piotr96UKS Vicoria Józefów1:08.897,8
14.DOBRZYŃSKI, Daniel96UKS G - 8 Bielany1:09.766,8
15.STOLARSKI, MARCIN96Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:09.806,8
16.LELEK, MATEUSZ96MKS Polonia Warszawa1:10.226,3
17.PIETROŃ, MATEUSZ96Orka Ciechanów1:11.484,9
18.ADAMSKI, ADRIAN96Orka Ciechanów1:12.294,0
19.SZYMAŃSKI, Jakub96Uks" Polonez" Wyszków1:12.863,4
20.MOREŃ, Wojciech96UKS Vicoria Józefów1:13.043,2
21.GAŁECKI, MATEUSZ96Buks Warszawa1:13.652,5
22.PISKOR, Michał96KS 1 Ożarów Mazowiecki1:14.012,1
23.POLASZYK, Bartosz96UKS G - 8 Bielany1:15.42
24.ROJEK, Michał96MUKP Warszawianka Wodny Park1:15.77
25.KRZYŻOWSKI, MATEUSZ96Buks Warszawa1:17.10
26.SZYMAŃSKI, GRZEGORZ96UKS Wilanowa1:18.70

16 lat

1.ĆWIEK, Kacpe95MKS Polonia Warszawa1:00.3415,2
2.DZIWISZEK, Kamil95Uks Meduza Warszawa1:02.4212,8
3.PRZYBYSZ, ADAM95Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:04.5710,4
4.SKWARNICKI, Tomasz95MKS Polonia Warszawa1:07.247,3
5.CHOLEWO, Krzysztof95KS 1 Ożarów Mazowiecki1:07.806,6
6.SĘKOWSKI, Daniel95MKS Polonia Warszawa1:09.115,1
7.DOROSZ, Adam95MKS Polonia Warszawa1:10.024,1
8.GRABSKI, Patrzk95MKS Polonia Warszawa1:10.094,0
9.WOŹNIAK, Maciej95MKS Polonia Warszawa1:10.873,1

17 lat

1.GĄSIOR, Patryk94MKS Polonia Warszawa1:01.1613,5
2.SKROBISZ, MAREK94MKS Polonia Warszawa1:05.079,0
3.GAWRYŚ, Sebastian94Uks Meduza Warszawa1:06.986,7

PKROGUSKI, BARTŁOMIEJ93Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:08.424,0
PKRYBARCZYK, Filip99UKS Wilanowa1:19.456,9


<< TOP >>
Konkurencja 5
2011-10-07 - 14:30
Kobiet, 100m klasyczny13 - 17 lat
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.JANKOWSKA, Klaudia98UKS Ostrobramska1:23.769,6
2.KUCZMAR, Gabriela98MKS Polonia Warszawa1:25.298,2
3.GÓRECKA, Marta98UKS Wilanowa1:25.957,6
4.SZAŁEK, WERONIKA98Buks Warszawa1:26.537,1
5.ADAMKIEWICZ, KAROLINA98Orka Ciechanów1:29.774,2
6.WILK, Weronika98MKS Polonia Warszawa1:30.023,9
7.WĘCŁAWIAK, Irena98UKS Wilanowa1:30.733,3
8.RANACHOWSKA, JULITA98Buks Warszawa1:31.982,2
9.SZCZECIŃSKA, Paulina98MKS Polonia Warszawa1:34.80
10.GRZELEWSKA, ANNA98Buks Warszawa1:37.57
11.PRZYBYSZ, Karolina98Uks Pirania Targówek1:38.02
12.TRYŃDAK, Maria98Uks Pirania Targówek1:40.42
13.BARGILEWICZ, Magdalena98Uks Pirania Targówek1:45.24
14.CZAPSKA, Alina98MKS Polonia Warszawa1:45.66
15.JABŁOŃSKA, Karolina98MKS Polonia Warszawa1:46.25

14 lat

1.HELBING, Justyna97UKS Wilanowa1:22.269,5
2.ZIEMIECKA, Ewa97UKS Jagiellonka Warszawa1:25.836,3
3.BERENT, Małgorzata97UKS Wilanowa1:28.274,0
4.GRABOWSKA, Olga97UKS Vicoria Józefów1:29.922,5
5.UGODZIŃSKA, KAROLINA97Orka Ciechanów1:33.24
6.BOROWSKA, Beata97UKS Wilanowa1:34.20
7.ŻERAŃSKA, ANNA97Buks Warszawa1:34.82
8.KACZMARCZYK, Klaudia97UKS Jagiellonka Warszawa1:36.07
9.GAŻDZIŃSKA, Oliwia97UKS Jagiellonka Warszawa1:37.98

15 lat

1.NIENAŁTOWSKA, NATALIA96MKS Polonia Warszawa1:17.9512,2
2.FITZ, Patrycja96MUKP Warszawianka Wodny Park1:21.548,8
3.POPIEL, Joanna96UKS G - 8 Bielany1:21.938,5
4.ILCEWICZ, Edyta96UKS Vicoria Józefów1:22.148,3
5.LIPNICKA, JULIA96MKS Polonia Warszawa1:24.905,7
6.WYDRYSZEK, KINGA96MKS Polonia Warszawa1:24.925,7
7.BŁOCKA, Agnieszka96Uks Pingwiny1:26.084,6
8.RÓZALSKA, Martyna96UKS G - 8 Bielany1:26.184,5
9.FRĄCZEK, Marika96UKS G - 8 Bielany1:26.853,9
10.KIEC, Magdalena96UKS G - 8 Bielany1:27.962,9
11.ADAMOWICZ, Maja96UKS Jagiellonka Warszawa1:28.492,4
12.DYAKOWSKA, Maja96UKS G - 8 Bielany1:29.471,5
13.ADAMSKA, NIKOLA96MKS Polonia Warszawa1:30.04
14.RURARZ, Zuzanna96UKS G - 8 Bielany1:34.70
15.ŻELECHOWSKA, Marysia96UKS G - 8 Bielany1:34.80
16.RABOSZUK, Justyna96UKS Jagiellonka Warszawa1:40.76
17.STAŃCZYK, Olga96UKS G - 8 Bielany1:42.36

16 lat

1.JAGODA, Julia95KS 1 Ożarów Mazowiecki1:15.8012,9
2.JAGODA, Weronika95KS 1 Ożarów Mazowiecki1:21.937,1

17 lat

1.JEZUITA, JOANNA94MKS Polonia Warszawa1:22.885,8
2.RUDZIŃSKA, Aleksandra94Uks Meduza Warszawa1:22.915,7


<< TOP >>
Konkurencja 6
2011-10-07 - 14:50
Chłopców, 100m klasyczny13 - 17 lat
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.DZIADEK, JAN98Buks Warszawa1:15.6713,5
2.PERKOWSKI, Wiktor98UKS Jagiellonka Warszawa1:16.4212,8
3.ĆWIKLIŃSKI, Mateusz98UKS Vicoria Józefów1:19.4510,0
4.RYBAK, Konrad98Uks Pirania Targówek1:21.817,8
5.BRZESKI, Jan98UKS Ostrobramska1:22.047,5
6.BOJANOWSKI, Przemysław98UKS G - 8 Bielany1:23.935,8
7.KALA, Adrian98UKS G - 8 Bielany1:25.893,9
8.POZNACHOWSKI, Wiktor98MKS Polonia Warszawa1:25.953,9
9.KOWALSKI, Dominik98UKS Ostrobramska1:26.323,5
10.NOWAK, Hubert98UKS Ostrobramska1:26.393,5
11.KUSZEWSKI, Jędrzej98MKS Polonia Warszawa1:27.912,0
12.NAPIERAJ, Jan98MKS Polonia Warszawa1:28.511,5
13.SAPALSKI, Mateusz98UKS G - 8 Bielany1:29.02
14.ROSOCHACKI, Piotr98Uks Pirania Targówek1:29.07
15.DAMENTKA, Kamil98UKS G - 8 Bielany1:30.51
16.ŻOCHOWSKI, RAFAŁ98Buks Warszawa1:31.04
17.BANASIAK, Adam98MKS Polonia Warszawa1:31.51
18.GRZESIK, Damian98Uks Pirania Targówek1:32.69
19.NIEWIADOMSKI, Bartłomiej98Uks Pirania Targówek1:32.84
20.WIETESKA, Bartosz98Uks Pirania Targówek1:34.63
21.PECELT, Daniel98MKS Polonia Warszawa1:35.89
22.KOSTANOWICZ, Artur98MKS Polonia Warszawa1:36.33
23.WACHNIK, Jakub98Uks Pirania Targówek1:37.88
24.NOWICKI, Igor98MKS Polonia Warszawa1:41.45
25.MICHNIEWSKI, Tadeusz98UKS G - 8 Bielany1:41.51
26.KĘDZIERSKI, Daniel98Uks Pirania Targówek1:42.95
27.ŚLENDAKOWSKI, Paweł98Uks Pirania Targówek1:46.58

14 lat

1.KAŹMIERCZAK, Wojciech97UKS Kapry-Armexim Pruszków1:10.4815,8
2.TREFLER, Michał97UKS Jagiellonka Warszawa1:13.3413,0
3.PACHOWSKI, Adrian97UKS Jagiellonka Warszawa1:17.918,6
4.BĄCZKOWSKI, Bartosz97MUKP Warszawianka Wodny Park1:22.054,6
5.ZIMOWSKI, OSKAR97Buks Warszawa1:23.133,5
6.KOLANKOWSKI, KRZYSZTOF97Orka Ciechanów1:29.94
7.DURAJCZYK, Michał97MUKP Warszawianka Wodny Park1:30.67
8.GUMOWSKI, CEZARY97Orka Ciechanów1:31.29
9.KORDYŃSKI, Miłosz97MUKP Warszawianka Wodny Park1:32.05
10.POŁUDNIKIEWICZ, ADAM97Buks Warszawa1:36.01

15 lat

1.STĘPIEŃ, KONRAD96MKS Polonia Warszawa1:07.2017,3
2.JURA, Maciej96UKS Jagiellonka Warszawa1:09.7314,7
3.STOLARSKI, MARCIN96Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:12.2312,2
4.LEŚKIEWICZ, KONRAD96MKS Polonia Warszawa1:13.8210,6
5.KUSKOWSKI, ADAM96Orka Ciechanów1:14.1110,3
6.BIELECKI, IGOR96Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:14.939,5
7.BANDURSKI, PIOTR96Buks Warszawa1:15.269,2
8.ŁAGOCKI, JAN96MKS Polonia Warszawa1:16.647,8
9.SOBOTKA, JAN96MKS Polonia Warszawa1:16.767,7
10.MOTYCZYŃSKI, JAKUB96MKS Polonia Warszawa1:17.986,4
11.ADAMSKI, ADRIAN96Orka Ciechanów1:18.076,4
12.WITAN, Daniel96UKS OLIMPIC Warka1:19.524,9
13.DOBRZYŃSKI, Daniel96UKS G - 8 Bielany1:19.954,5
14.LELEK, MATEUSZ96MKS Polonia Warszawa1:20.234,2
15.PIETROŃ, MATEUSZ96Orka Ciechanów1:22.022,4
16.POLASZYK, Bartosz96UKS G - 8 Bielany1:22.302,1
17.PISKOR, Michał96KS 1 Ożarów Mazowiecki1:23.43
18.PIĄTKOWSKI, MARCIN96MKS Polonia Warszawa1:24.08
19.GAŁECKI, MATEUSZ96Buks Warszawa1:24.20
20.KRZYŻOWSKI, MATEUSZ96Buks Warszawa1:24.51
21.MOREŃ, Piotr96UKS Vicoria Józefów1:24.69
22.ROJEK, Michał96MUKP Warszawianka Wodny Park1:32.36
DYSKW.MOREŃ, Wojciech96UKS Vicoria Józefów

16 lat

1.ĆWIEK, Kacpe95MKS Polonia Warszawa1:10.1212,8
2.GRABSKI, Patrzk95MKS Polonia Warszawa1:13.289,6
3.PRZYBYSZ, ADAM95Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:13.769,1
4.DZIWISZEK, Kamil95Uks Meduza Warszawa1:14.428,4
5.CHOLEWO, Krzysztof95KS 1 Ożarów Mazowiecki1:17.115,7
6.DOROSZ, Adam95MKS Polonia Warszawa1:18.724,0
7.SĘKOWSKI, Daniel95MKS Polonia Warszawa1:19.133,6
8.SKWARNICKI, Tomasz95MKS Polonia Warszawa1:20.921,8
9.WOŹNIAK, Maciej95MKS Polonia Warszawa1:20.951,8

17 lat

1.GAWRYŚ, Sebastian94Uks Meduza Warszawa1:09.5712,2
2.GĄSIOR, Patryk94MKS Polonia Warszawa1:10.3011,5
3.SKROBISZ, MAREK94MKS Polonia Warszawa1:15.805,8

PKROGUSKI, BARTŁOMIEJ93Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:08.2912,0
PKRYBARCZYK, Filip99UKS Wilanowa1:29.725,9



<< TOP >>
Konkurencja 7
2011-10-08 - 9:00
Kobiet, 100m dowolny13 - 17 lat
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.GÓRECKA, Marta98UKS Wilanowa1:02.7113,5
2.JANKOWSKA, Klaudia98UKS Ostrobramska1:06.269,5
3.WILK, Weronika98MKS Polonia Warszawa1:06.579,2
4.GRZELEWSKA, ANNA98Buks Warszawa1:08.247,3
5.ADAMKIEWICZ, KAROLINA98Orka Ciechanów1:08.367,2
6.WĘCŁAWIAK, Irena98UKS Wilanowa1:08.676,8
7.ROSIŃSKA, Julia98Uks" Polonez" Wyszków1:08.956,5
8.SZAŁEK, WERONIKA98Buks Warszawa1:11.233,9
9.PRZYBYSZ, Karolina98Uks Pirania Targówek1:12.892,0
10.KUCZMAR, Gabriela98MKS Polonia Warszawa1:13.291,6
TRYŃDAK, Maria98Uks Pirania Targówek1:13.291,6
12.SZCZECIŃSKA, Paulina98MKS Polonia Warszawa1:14.23
13.RANACHOWSKA, JULITA98Buks Warszawa1:16.42
14.CZAPSKA, Alina98MKS Polonia Warszawa1:17.54
15.BARGILEWICZ, Magdalena98Uks Pirania Targówek1:21.42

14 lat

1.BERENT, Małgorzata97UKS Wilanowa1:04.429,8
2.ZIEMIECKA, Ewa97UKS Jagiellonka Warszawa1:05.858,2
3.HELBING, Justyna97UKS Wilanowa1:06.617,3
4.NOWICKA, Iga97Uks" Polonez" Wyszków1:08.325,3
5.SZPIL, Natalia97UKS Wilanowa1:08.904,6
6.BOROWSKA, Beata97UKS Wilanowa1:08.964,5
7.GRABOWSKA, Olga97UKS Vicoria Józefów1:09.913,4
8.KACZMARCZYK, Klaudia97UKS Jagiellonka Warszawa1:10.912,3
9.UGODZIŃSKA, KAROLINA97Orka Ciechanów1:12.45
ŻERAŃSKA, ANNA97Buks Warszawa1:12.45
11.GAŻDZIŃSKA, Oliwia97UKS Jagiellonka Warszawa1:16.11

15 lat

1.NIENAŁTOWSKA, NATALIA96MKS Polonia Warszawa1:01.5211,8
2.RÓZALSKA, Martyna96UKS G - 8 Bielany1:03.249,8
3.DYAKOWSKA, Maja96UKS G - 8 Bielany1:03.269,8
4.ADAMSKA, NIKOLA96MKS Polonia Warszawa1:03.369,7
5.WYDRYSZEK, KINGA96MKS Polonia Warszawa1:03.549,4
6.LIPNICKA, JULIA96MKS Polonia Warszawa1:03.609,4
7.ILCEWICZ, Edyta96UKS Vicoria Józefów1:03.988,9
8.POPIEL, Joanna96UKS G - 8 Bielany1:04.348,5
9.KIEC, Magdalena96UKS G - 8 Bielany1:04.448,4
10.BŁOCKA, Agnieszka96Uks Pingwiny1:05.167,5
11.KOZON, Kaja96Uks" Polonez" Wyszków1:05.956,6
12.FITZ, Patrycja96MUKP Warszawianka Wodny Park1:06.146,4
13.ADAMOWICZ, Maja96UKS Jagiellonka Warszawa1:07.325,0
14.RURARZ, Zuzanna96UKS G - 8 Bielany1:07.624,6
15.FRĄCZEK, Marika96UKS G - 8 Bielany1:07.704,5
16.SZYMAŃSKA, Weronika96Uks" Polonez" Wyszków1:08.483,6
17.STAŃCZYK, Olga96UKS G - 8 Bielany1:09.412,5
18.RABOSZUK, Justyna96UKS Jagiellonka Warszawa1:10.93

16 lat

1.JAGODA, Julia95KS 1 Ożarów Mazowiecki58.3515,3
2.KOWALSKA, SYLWIA95Orka Ciechanów1:01.0712,1
3.JAGODA, Weronika95KS 1 Ożarów Mazowiecki1:02.0710,9

17 lat

1.RUDZIŃSKA, Aleksandra94Uks Meduza Warszawa1:05.167,0
2.JEZUITA, JOANNA94MKS Polonia Warszawa1:06.145,8


<< TOP >>
Konkurencja 8
2011-10-08 - 9:15
Chłopców, 100m dowolny13 - 17 lat
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.RYBAK, Konrad98Uks Pirania Targówek1:01.1212,1
2.PERKOWSKI, Wiktor98UKS Jagiellonka Warszawa1:01.9211,2
3.ĆWIKLIŃSKI, Mateusz98UKS Vicoria Józefów1:01.9811,1
4.BRZESKI, Jan98UKS Ostrobramska1:02.9210,0
5.ROSOCHACKI, Piotr98Uks Pirania Targówek1:03.609,2
6.POZNACHOWSKI, Wiktor98MKS Polonia Warszawa1:03.649,1
DAMENTKA, Kamil98UKS G - 8 Bielany1:03.649,1
8.DZIADEK, JAN98Buks Warszawa1:04.148,6
9.KOWALSKI, Dominik98UKS Ostrobramska1:05.397,1
10.MICHNIEWSKI, Tadeusz98UKS G - 8 Bielany1:06.405,9
11.BANASIAK, Adam98MKS Polonia Warszawa1:06.605,6
12.KUSZEWSKI, Jędrzej98MKS Polonia Warszawa1:06.825,4
13.SAPALSKI, Mateusz98UKS G - 8 Bielany1:06.945,2
14.KALA, Adrian98UKS G - 8 Bielany1:07.085,1
BOJANOWSKI, Przemysław98UKS G - 8 Bielany1:07.085,1
16.NAPIERAJ, Jan98MKS Polonia Warszawa1:07.135,0
17.NIEWIADOMSKI, Bartłomiej98Uks Pirania Targówek1:07.514,6
18.NOWAK, Hubert98UKS Ostrobramska1:07.704,3
19.GRZESIK, Damian98Uks Pirania Targówek1:08.393,5
20.KĘDZIERSKI, Daniel98Uks Pirania Targówek1:09.222,5
21.WIETESKA, Bartosz98Uks Pirania Targówek1:10.61
22.PECELT, Daniel98MKS Polonia Warszawa1:10.89
23.WACHNIK, Jakub98Uks Pirania Targówek1:11.00
24.ŻOCHOWSKI, RAFAŁ98Buks Warszawa1:15.64
25.KOSTANOWICZ, Artur98MKS Polonia Warszawa1:17.89
26.NOWICKI, Igor98MKS Polonia Warszawa1:19.29
27.ŚLENDAKOWSKI, Paweł98Uks Pirania Targówek1:21.73

14 lat

1.KAŹMIERCZAK, Wojciech97UKS Kapry-Armexim Pruszków56.8915,0
2.ZIMOWSKI, OSKAR97Buks Warszawa58.7012,8
3.PACHOWSKI, Adrian97UKS Jagiellonka Warszawa59.5811,7
4.TREFLER, Michał97UKS Jagiellonka Warszawa1:02.058,7
5.FUKSIEWICZ, Paweł97UKS Vicoria Józefów1:02.388,3
6.POŁUDNIKIEWICZ, ADAM97Buks Warszawa1:03.317,2
7.BĄCZKOWSKI, Bartosz97MUKP Warszawianka Wodny Park1:03.347,2
8.DURAJCZYK, Michał97MUKP Warszawianka Wodny Park1:03.556,9
9.KORDYŃSKI, Miłosz97MUKP Warszawianka Wodny Park1:04.905,3
10.KOLANKOWSKI, KRZYSZTOF97Orka Ciechanów1:06.643,1
11.GUMOWSKI, CEZARY97Orka Ciechanów1:07.392,2

15 lat

1.STĘPIEŃ, KONRAD96MKS Polonia Warszawa54.9215,7
2.JURA, Maciej96UKS Jagiellonka Warszawa54.9815,6
3.JASZEWSKI, Marcin96Uks" Polonez" Wyszków55.2015,3
4.BIELECKI, IGOR96Uks,,Żoliborz'' Warszawa55.5614,9
5.KUSKOWSKI, ADAM96Orka Ciechanów56.5913,6
6.LEŚKIEWICZ, KONRAD96MKS Polonia Warszawa57.2512,8
7.PIETROŃ, MATEUSZ96Orka Ciechanów57.2812,7
8.SOBOTKA, JAN96MKS Polonia Warszawa57.5712,4
9.MOTYCZYŃSKI, JAKUB96MKS Polonia Warszawa58.0211,8
10.ŁAGOCKI, JAN96MKS Polonia Warszawa58.3811,3
11.CHMIEL, Mateusz96Uks" Polonez" Wyszków58.5411,1
12.ADAMSKI, ADRIAN96Orka Ciechanów58.5911,1
13.BANDURSKI, PIOTR96Buks Warszawa59.599,8
14.KRZYŻOWSKI, MATEUSZ96Buks Warszawa59.779,6
15.MOREŃ, Piotr96UKS Vicoria Józefów1:00.049,3
16.LELEK, MATEUSZ96MKS Polonia Warszawa1:00.398,8
17.STOLARSKI, MARCIN96Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:00.448,8
18.GAŁECKI, MATEUSZ96Buks Warszawa1:00.838,3
19.WITAN, Daniel96UKS OLIMPIC Warka1:01.247,7
20.PISKOR, Michał96KS 1 Ożarów Mazowiecki1:01.896,9
21.PIĄTKOWSKI, MARCIN96MKS Polonia Warszawa1:01.906,9
22.POLASZYK, Bartosz96UKS G - 8 Bielany1:01.936,9
23.SZYMAŃSKI, Jakub96Uks" Polonez" Wyszków1:03.405,0
24.DOBRZYŃSKI, Daniel96UKS G - 8 Bielany1:03.734,6
25.STOKARSKI, Paweł96Uks" Polonez" Wyszków1:04.813,3
26.MOREŃ, Wojciech96UKS Vicoria Józefów1:05.542,3
27.ROJEK, Michał96MUKP Warszawianka Wodny Park1:07.13
28.DEPTUŁA, Marek96Uks" Polonez" Wyszków1:11.15

16 lat

1.ĆWIEK, Kacpe95MKS Polonia Warszawa55.6413,1
2.SĘKOWSKI, Daniel95MKS Polonia Warszawa55.6513,1
3.PRZYBYSZ, ADAM95Uks,,Żoliborz'' Warszawa55.8012,9
4.DZIWISZEK, Kamil95Uks Meduza Warszawa56.1612,5
5.CHOLEWO, Krzysztof95KS 1 Ożarów Mazowiecki56.5412,0
6.WOŹNIAK, Maciej95MKS Polonia Warszawa58.0210,1
7.GRABSKI, Patrzk95MKS Polonia Warszawa59.168,6
8.SKWARNICKI, Tomasz95MKS Polonia Warszawa1:00.127,4
9.DOROSZ, Adam95MKS Polonia Warszawa1:01.535,6

17 lat

1.SKROBISZ, MAREK94MKS Polonia Warszawa54.9513,0
2.GĄSIOR, Patryk94MKS Polonia Warszawa54.9813,0
3.GAWRYŚ, Sebastian94Uks Meduza Warszawa56.1711,4

PKROGUSKI, BARTŁOMIEJ93Uks,,Żoliborz'' Warszawa56.3210,1
PKRYBARCZYK, Filip99UKS Wilanowa1:07.399,0


<< TOP >>
Konkurencja 9
2011-10-08 - 9:45
Kobiet, 400m zmienny13 - 17 lat
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.
13 lat

1.GÓRECKA, Marta98UKS Wilanowa5:34.2812,1
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:34.28
2.WILK, Weronika98MKS Polonia Warszawa5:45.469,6
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:45.46
3.WĘCŁAWIAK, Irena98UKS Wilanowa5:53.198,0
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:53.19
4.SZAŁEK, WERONIKA98Buks Warszawa6:06.425,1
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:06.42
5.PRZYBYSZ, Karolina98Uks Pirania Targówek6:10.484,2
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:10.48
6.SZCZECIŃSKA, Paulina98MKS Polonia Warszawa6:10.984,1
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:10.98
7.GRZELEWSKA, ANNA98Buks Warszawa6:13.703,5
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:13.70
8.ADAMKIEWICZ, KAROLINA98Orka Ciechanów6:18.332,5
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:18.33
9.RANACHOWSKA, JULITA98Buks Warszawa6:21.361,8
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:21.36
10.TRYŃDAK, Maria98Uks Pirania Targówek6:28.85
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:28.85
11.KUCZMAR, Gabriela98MKS Polonia Warszawa6:30.64
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:30.64
DYSKW.JANKOWSKA, Klaudia98UKS Ostrobramska
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
DYSKW.CZAPSKA, Alina98MKS Polonia Warszawa
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

14 lat

1.HELBING, Justyna97UKS Wilanowa5:33.7610,3
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:33.76
2.BERENT, Małgorzata97UKS Wilanowa5:50.046,7
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:50.04
3.ZIEMIECKA, Ewa97UKS Jagiellonka Warszawa5:58.464,8
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:58.46
4.GRABOWSKA, Olga97UKS Vicoria Józefów6:01.154,2
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:01.15
5.BOROWSKA, Beata97UKS Wilanowa6:01.804,1
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:01.80
6.KACZMARCZYK, Klaudia97UKS Jagiellonka Warszawa6:05.743,2
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:05.74
7.ŻERAŃSKA, ANNA97Buks Warszawa6:10.362,1
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:10.36

15 lat

1.NIENAŁTOWSKA, NATALIA96MKS Polonia Warszawa5:01.5516,3
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:01.55
2.POPIEL, Joanna96UKS G - 8 Bielany5:18.7312,4
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:18.73
3.WYDRYSZEK, KINGA96MKS Polonia Warszawa5:23.9811,2
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:23.98
4.LIPNICKA, JULIA96MKS Polonia Warszawa5:32.219,3
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:32.21
5.ADAMSKA, NIKOLA96MKS Polonia Warszawa5:35.648,6
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:35.64
6.RÓZALSKA, Martyna96UKS G - 8 Bielany5:36.398,4
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:36.39
7.FITZ, Patrycja96MUKP Warszawianka Wodny Park5:38.268,0
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:38.26
8.FRĄCZEK, Marika96UKS G - 8 Bielany5:38.537,9
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:38.53
9.ILCEWICZ, Edyta96UKS Vicoria Józefów5:39.867,6
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:39.86
10.BŁOCKA, Agnieszka96Uks Pingwiny5:41.307,3
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:41.30
11.ADAMOWICZ, Maja96UKS Jagiellonka Warszawa5:49.605,4
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:49.60
12.RURARZ, Zuzanna96UKS G - 8 Bielany5:58.983,3
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:58.98
13.STAŃCZYK, Olga96UKS G - 8 Bielany6:03.022,3
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:03.02
14.KIEC, Magdalena96UKS G - 8 Bielany6:03.522,2
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:03.52
DYSKW.DYAKOWSKA, Maja96UKS G - 8 Bielany
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

16 lat

1.JAGODA, Julia95KS 1 Ożarów Mazowiecki5:12.1313,5
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:12.13
2.JAGODA, Weronika95KS 1 Ożarów Mazowiecki5:28.739,8
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:28.73

17 lat

1.JEZUITA, JOANNA94MKS Polonia Warszawa5:41.926,1
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:41.92
2.RUDZIŃSKA, Aleksandra94Uks Meduza Warszawa5:44.915,4
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:44.91


<< TOP >>
Konkurencja 10
2011-10-08 - 10:40
Chłopców, 400m zmienny13 - 17 lat
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.
13 lat

1.ĆWIKLIŃSKI, Mateusz98UKS Vicoria Józefów5:20.4512,9
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:20.45
2.DZIADEK, JAN98Buks Warszawa5:26.0811,7
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:26.08
3.RYBAK, Konrad98Uks Pirania Targówek5:27.6511,3
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:27.65
4.PERKOWSKI, Wiktor98UKS Jagiellonka Warszawa5:29.9610,8
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:29.96
5.ROSOCHACKI, Piotr98Uks Pirania Targówek5:32.6410,2
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:32.64
6.POZNACHOWSKI, Wiktor98MKS Polonia Warszawa5:40.618,4
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:40.61
7.DAMENTKA, Kamil98UKS G - 8 Bielany5:41.238,3
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:41.23
8.MICHNIEWSKI, Tadeusz98UKS G - 8 Bielany5:48.086,7
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:48.08
9.NOWAK, Hubert98UKS Ostrobramska5:50.046,3
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:50.04
10.NAPIERAJ, Jan98MKS Polonia Warszawa5:50.206,3
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:50.20
11.KALA, Adrian98UKS G - 8 Bielany5:59.514,2
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:59.51
12.BOJANOWSKI, Przemysław98UKS G - 8 Bielany6:01.543,7
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:01.54
13.KOWALSKI, Dominik98UKS Ostrobramska6:02.133,6
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:02.13
14.WACHNIK, Jakub98Uks Pirania Targówek6:02.163,6
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:02.16
15.NIEWIADOMSKI, Bartłomiej98Uks Pirania Targówek6:02.893,4
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:02.89
16.SAPALSKI, Mateusz98UKS G - 8 Bielany6:03.163,4
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:03.16
17.KUSZEWSKI, Jędrzej98MKS Polonia Warszawa6:03.643,3
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:03.64
18.BRZESKI, Jan98UKS Ostrobramska6:04.623,0
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:04.62
19.GRZESIK, Damian98Uks Pirania Targówek6:04.763,0
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:04.76
20.BANASIAK, Adam98MKS Polonia Warszawa6:11.451,5
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:11.45
21.KĘDZIERSKI, Daniel98Uks Pirania Targówek6:18.86
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:18.86
22.WIETESKA, Bartosz98Uks Pirania Targówek6:19.06
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:19.06
23.KOSTANOWICZ, Artur98MKS Polonia Warszawa6:40.51
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:40.51
24.PECELT, Daniel98MKS Polonia Warszawa6:41.13
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:41.13
DYSKW.ŚLENDAKOWSKI, Paweł98Uks Pirania Targówek
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
DYSKW.NOWICKI, Igor98MKS Polonia Warszawa
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

14 lat

1.KAŹMIERCZAK, Wojciech97UKS Kapry-Armexim Pruszków4:59.9214,8
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:59.92
2.TREFLER, Michał97UKS Jagiellonka Warszawa5:19.8910,2
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:19.89
3.PACHOWSKI, Adrian97UKS Jagiellonka Warszawa5:26.648,6
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:26.64
4.BĄCZKOWSKI, Bartosz97MUKP Warszawianka Wodny Park5:28.308,2
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:28.30
5.KORDYŃSKI, Miłosz97MUKP Warszawianka Wodny Park5:29.178,0
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:29.17
6.DURAJCZYK, Michał97MUKP Warszawianka Wodny Park5:33.966,9
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:33.96
7.ZIMOWSKI, OSKAR97Buks Warszawa5:44.204,5
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:44.20
8.KOLANKOWSKI, KRZYSZTOF97Orka Ciechanów5:55.601,9
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:55.60
DYSKW.GUMOWSKI, CEZARY97Orka Ciechanów
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

15 lat

1.STĘPIEŃ, KONRAD96MKS Polonia Warszawa4:42.8516,6
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:42.85
2.LEŚKIEWICZ, KONRAD96MKS Polonia Warszawa4:52.9414,1
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:52.94
3.JURA, Maciej96UKS Jagiellonka Warszawa4:53.9213,9
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:53.92
4.JASZEWSKI, Marcin96Uks" Polonez" Wyszków4:54.7313,7
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:54.73
5.BIELECKI, IGOR96Uks,,Żoliborz'' Warszawa4:55.6313,5
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:55.63
6.ŁAGOCKI, JAN96MKS Polonia Warszawa4:59.1612,7
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:59.16
7.BANDURSKI, PIOTR96Buks Warszawa5:05.2311,2
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:05.23
8.SOBOTKA, JAN96MKS Polonia Warszawa5:06.5710,9
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:06.57
9.MOTYCZYŃSKI, JAKUB96MKS Polonia Warszawa5:07.0710,7
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:07.07
10.KUSKOWSKI, ADAM96Orka Ciechanów5:10.949,8
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:10.94
11.STOLARSKI, MARCIN96Uks,,Żoliborz'' Warszawa5:13.789,1
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:13.78
12.PIĄTKOWSKI, MARCIN96MKS Polonia Warszawa5:15.428,7
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:15.42
13.LELEK, MATEUSZ96MKS Polonia Warszawa5:17.088,3
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:17.08
14.ADAMSKI, ADRIAN96Orka Ciechanów5:23.146,9
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:23.14
15.DOBRZYŃSKI, Daniel96UKS G - 8 Bielany5:24.236,6
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:24.23
16.PISKOR, Michał96KS 1 Ożarów Mazowiecki5:25.586,3
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:25.58
17.POLASZYK, Bartosz96UKS G - 8 Bielany5:28.095,7
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:28.09
18.MOREŃ, Piotr96UKS Vicoria Józefów5:30.815,0
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:30.81
19.PIETROŃ, MATEUSZ96Orka Ciechanów5:38.903,1
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:38.90
20.GAŁECKI, MATEUSZ96Buks Warszawa5:44.541,7
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:44.54
21.KRZYŻOWSKI, MATEUSZ96Buks Warszawa5:44.751,7
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:44.75
22.WITAN, Daniel96UKS OLIMPIC Warka5:47.241,1
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:47.24
23.MOREŃ, Wojciech96UKS Vicoria Józefów5:50.54
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:50.54
DYSKW.KWIATKOWSKI, Kamil96Uks" Polonez" Wyszków
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
DYSKW.ROJEK, Michał96MUKP Warszawianka Wodny Park
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
DYSKW.STOKARSKI, Paweł96Uks" Polonez" Wyszków
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

16 lat

1.ĆWIEK, Kacpe95MKS Polonia Warszawa4:36.7516,9
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:36.75
2.PRZYBYSZ, ADAM95Uks,,Żoliborz'' Warszawa4:56.3912,1
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:56.39
3.SĘKOWSKI, Daniel95MKS Polonia Warszawa5:00.9811,0
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:00.98
4.DOROSZ, Adam95MKS Polonia Warszawa5:01.5710,9
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:01.57
5.CHOLEWO, Krzysztof95KS 1 Ożarów Mazowiecki5:07.679,4
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:07.67
6.DZIWISZEK, Kamil95Uks Meduza Warszawa5:11.698,4
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:11.69
7.WOŹNIAK, Maciej95MKS Polonia Warszawa5:15.647,4
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:15.64
8.GRABSKI, Patrzk95MKS Polonia Warszawa5:18.396,7
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:18.39
9.SKWARNICKI, Tomasz95MKS Polonia Warszawa5:22.235,8
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:22.23

17 lat

1.GĄSIOR, Patryk94MKS Polonia Warszawa4:40.6714,9
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:40.67
2.SKROBISZ, MAREK94MKS Polonia Warszawa5:11.727,1
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:11.72
3.GAWRYŚ, Sebastian94Uks Meduza Warszawa5:11.877,1
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:11.87

PKROGUSKI, BARTŁOMIEJ93Uks,,Żoliborz'' Warszawa5:09.137,5
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:09.13
PKRYBARCZYK, Filip99UKS Wilanowa5:56.0010,0
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:56.00