Nr  1. Dziewcząt, 50m motylkowy  8 - 12 lat
Nr  2. Kobiet, 100m motylkowy  13 lat i starsi
Nr  3. Chłopców, 50m motylkowy  8 - 12 lat
Nr  4. Mężczyzn, 100m motylkowy  13 lat i starsi
Nr  5. Dziewcząt, 50m grzbietowy  8 - 12 lat
Nr  6. Kobiet, 100m grzbietowy  13 lat i starsi
Nr  7. Chłopców, 50m grzbietowy  8 - 12 lat
Nr  8. Mężczyzn, 100m grzbietowy  13 lat i starsi
Nr  9. Dziewcząt, 50m klasyczny  8 - 12 lat
Nr  10. Kobiet, 100m klasyczny  13 lat i starsi
Nr  11. Chłopców, 50m klasyczny  8 - 12 lat
Nr  12. Mężczyzn, 100m klasyczny  13 lat i starsi
Nr  13. Dziewcząt, 50m dowolny  8 - 12 lat
Nr  14. Kobiet, 100m dowolny  13 lat i starsi
Nr  15. Chłopców, 50m dowolny  8 - 12 lat
Nr  16. Mężczyzn, 100m dowolny  13 lat i starsi
Nr  17. Dziewcząt, 50 m dowolny Wyścig australijski  13 - 15 lat
Nr  18. Kobiet, 50 m dowolny Wyścig australijski  16 lat i starsi
Nr  19. Chłopców, 50 m dowolny Wyścig australijski  13 - 15 lat
Nr  20. Mężczyzn, 50 m dowolny Wyścig australijski  16 lat i starsi


OGÓLNOPOLSKIE OTWARTE  ZAWODY PŁYWACKIE Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
Sochaczew, 11-11-2011


Konkurencja 1
2011-11-11 - 9:30
Dziewcząt, 50m motylkowy8 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.ZIELIŃSKA, Daria03UKS Ósemka Toruń52.6799

9 - 10 lat

1.PARADOWSKA, KINGA01Muks Rekin Bydgoszcz36.79291
2.ULICKA, Alicja01UKS"Dwójka"Sochaczew40.53217
3.GOŁĘBIEWSKA, Dominika01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa41.19207
4.WEBER, Małgorzata01UKS Ósemka Toruń42.04195
5.JUC, Aleksandra01Uks Meduza Warszawa42.17193
6.CIEPLAK, Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka42.29191
7.SUDZIŃSKA, Jagoda01UKS Ósemka Toruń43.84171
8.ŚWIERKOT, Anna01Uks Meduza Warszawa44.37165
9.KUCHARSKA, Julia02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa44.95159
10.OSIŃSKA, Wiktoria01UKS SP 149 Łódź46.66142
11.CZOCH, Ines01UKS Jagiellonka47.27137
12.CHYŁA, Małgorzata01UKS SP 149 Łódź48.29128
13.SZYBIELSKA, Aneta01Uks Orka Warszawa52.06102
14.BORKOWSKA, KINGA02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki53.5294
15.BUGDOL, Olga01UKS SP 149 Łódź54.5589
16.SIBELSKA, Barbara02UKS SP 149 Łódź1:00.3365
17.KOPA, Aleksandra02KP MZOS Płock1:04.4554

11 - 12 lat

1.SOLAK, Anna00KP MZOS Płock33.52384
2.POGORZELSKA, Inez00UKS Wilanowa35.55322
3.KNYCHALSKA, KAROLINA99UKS 190 Łódź35.88313
4.LUBASZKA, Magdalena00Legia Warszawa37.08284
5.SZCZEPAŃSKA, Natalia99KP MZOS Płock37.35278
6.BERENT, Anna00UKS Wilanowa37.78268
7.KUBANEK, Adrianna99UKS Ósemka Toruń40.58216
8.CYBULSKA, DAGMARA99UKS"Dwójka"Sochaczew40.63216
9.STRZELECKA, Katarzyna99ORKA Sochaczew41.05209
10.ALBERSKA, Izabela00UKS OLIMPIC Warka41.35204
11.ANYSZEWSKA, Zuzanna99UKS"Dwójka"Sochaczew42.60187
12.SUDAK, Magdalena00Uks Orka Warszawa43.74173
13.ISKRA, Natalia00SPiR Aqua Żyrardów44.47164
14.DUDEK, Kaja00UKS NAWA Skierniewice46.79141
15.MARCINIAK, Julia00Uks Orka Warszawa52.04102
DYSKW. PełnaABRAMCZYK, Anna00KP MZOS Płock54.10
M9-Niejednoczesne dotknięcie ściany podczas nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 2
2011-11-11 - 9:40
Kobiet, 100m motylkowy13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 - 15 lat

1.GÓRECKA, Marta98UKS Wilanowa1:09.3949932.2337.16
2.GRALEWSKA, Kalina96PUKS Płońsk1:12.5243733.2639.26
3.SAWICKA, ZUZANNA96Uks Delfin Legionowo1:16.5937135.0141.58
4.HELBING, Justyna97UKS Wilanowa1:17.1036435.7641.34
5.GAJDA, Zuzanna97ORKA Sochaczew1:17.4335935.4342.00
6.BERENT, Małgorzata97UKS Wilanowa1:17.5835736.1241.46
7.SARNA, Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice1:17.9935135.9042.09
8.KOLBIARZ, Patrycja98KP MZOS Płock1:18.6134335.3443.27
9.ŻBIKOWSKA, JOANNA96Uks Delfin Legionowo1:20.7631637.1343.63
10.RAGAN, DAGMARA98UKS"Dwójka"Sochaczew1:26.1226138.8147.31
11.GARDIAS, ADRIANNA98Uks Delfin Legionowo1:35.7818941.2354.55

16 lat i starsi

1.KUZAWIŃSKA, Karolina93KP MZOS Płock1:07.4454331.6535.79
2.RUDZINSKA, Aleksandra94Uks Meduza Warszawa1:13.3442234.1339.21
3.ZEMBRZUSKA, Dorota93G8 Warszawa1:16.4037435.6740.73
4.HOROSZ, Katarzyna93Uks Meduza Warszawa1:17.2636133.8843.38


<< TOP >>
Konkurencja 3
2011-11-11 - 9:45
Chłopców, 50m motylkowy8 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.WISNIEWSKI, Adam03SPiR Aqua Żyrardów43.20128
2.URYNIUK, Paweł03BUKS Warszawa1:01.4844

9 - 10 lat

1.RYBARCZYK, Kacper01UKS Wilanowa36.97205
2.WARDAWA, Filip01Uks Pingwiny37.86190
3.KRZYWNICKI, Adrian01ORKA Ciechanów38.85176
4.WYSOCKI, Dominik01UKS 190 Łódź40.07161
5.JARANOWSKI, Igor01UKS Ósemka Toruń40.17159
6.CIEŚLAK, Antoni01Uks Pingwiny40.97150
7.WÓJCIK, Kamil01Uks Pingwiny42.02139
8.PAWLAK, Rafał01Uks Pingwiny42.13138
9.KRZYMAŃSKI, Kajetan01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa42.14138
10.MATERA, TYMOTEUSZ02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki42.27137
11.CHOJNACKI, Krystian01UKS OLIMPIC Warka42.34136
12.OKRÓJ, Mikołaj01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa42.65133
13.ZAJĄCZKOWSKI, Filip02UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki42.97130
14.RUCIŃSKI, Jacek02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa43.01130
15.DACZKOWSKI, Patryk01Uks Pingwiny43.20128
16.WODYŃSKI, BARTOSZ02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki43.60125
17.GRZEGORY, Olaf01UKS SP 149 Łódź43.67124
18.WASILEWSKI, Paweł01UKS SP 149 Łódź44.20119
19.KOWALSKI, Kacper01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa45.25111
20.PAWŁOWSKI, Bogusław02Uks Pingwiny45.85107
21.PYREK, Kryatian01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa46.45103
22.NIEDŹWIEDZKI, Albert01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa46.65102
23.BARTCZAK, Sebastian01UKS"Dwójka"Sochaczew48.7489
24.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Płetwal Mława49.1587
25.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP 149 Łódź49.8483
26.MIZIAK, Adam01UKS Jagiellonka50.4480
27.KOMOROWSKI, Sebastian01KP MZOS Płock53.9066
28.MORAWSKI, Julian02UKS SP 149 Łódź58.5851
29.JASKÓLSKI, Piotr01UKS"Dwójka"Sochaczew59.1550
30.CHOIŃSKI, Bartosz02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa1:01.0245
31.OWCZAREK, Krystian02UKS SP 149 Łódź1:08.5032
DYSKW.SOKÓŁ, Adam01SPiR Aqua Żyrardów40.95
M9

11 - 12 lat

1.DĘBSKI, Szymon99UKS NAWA Skierniewice31.56329
2.WILCZAK, KAJETAN99UKS"Dwójka"Sochaczew32.41304
3.DUDEK, Julian99UKS NAWA Skierniewice32.94289
4.BARAŃCZYK, MICHAŁ99UKS 190 Łódź34.15260
5.BYCZYŃSKI, Cezary99UKS SP 149 Łódź34.99241
6.NOWAKOWSKI, KASPER99UKS 190 Łódź36.87206
7.FRANKOWSKI, Maksymilian99UKS"Dwójka"Sochaczew37.10202
8.ORZECHOWSKI, Kacper00UKS NAWA Skierniewice37.78192
9.SZCZEPAŃSKI, Bartosz00Płetwal Mława38.02188
10.DRABIK, Filip99KP MZOS Płock38.29184
11.KAŹMIERCZAK, Kacper00KP MZOS Płock39.70165
12.KOWALSKI, Maxymilian00ORKA Ciechanów39.87163
13.WOŹNIAK, Maciej00UKS 190 Łódź39.92162
14.JAGUCKI, Maciej00KP MZOS Płock41.70142
15.PIÓRO, Mateusz00UKS Jagiellonka42.18138
16.URBAŃCZYK, Daniel00UKS Jagiellonka42.66133
17.MACIEJEWSKI, Wiktor00ORKA Sochaczew42.70133
18.ŁUKASIK, Juliusz00Uks Pingwiny44.39118
19.KRUCZ, MATEUSZ00UKS"Dwójka"Sochaczew45.49110
20.ONISZK, Sebastian00KP MZOS Płock45.66108
DYSKW.WOŹNIAK, Adam00KP MZOS Płock52.75
M9 - Niejednoczesne dotknięcie ściany przy nawrocie

PKBARTOSIEWICZ, Jakub95G8 Warszawa26.19576


<< TOP >>
Konkurencja 4
2011-11-11 - 10:00
Mężczyzn, 100m motylkowy13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 - 15 lat

1.CHRZANOWSKI, Damian98KP MZOS Płock1:05.15412
2.FELIŃCZAK, WOJCIECH96Sks 137 Delfin Łódz1:05.9439731.2734.67
3.POWROŹNIK, Konrad97Klub Sportowy Krotosz1:06.90380
4.RUBASZKIEWICZ, Andrzej96UKS Wilanowa1:11.1731631.4739.70
5.BARTKOWSKI, Bartek97KP MZOS Płock1:12.2330233.6238.61
6.GUMOWSKI, Cezary97ORKA Ciechanów1:14.7027334.3040.40
7.PORWAT, Michał98KP MZOS Płock1:14.7427235.2539.49
8.LESZCZYŃSKI, Mateusz98Uks Meduza Warszawa1:17.7924234.3543.44
9.GOŁĘBIEWSKI, Marcin98KP MZOS Płock1:24.8518635.7849.07
10.JANISZEWSKI, KAMIL97Sks 137 Delfin Łódz1:26.9417336.4450.50
11.TOMASZEWSKI, Michał97SPiR Aqua Żyrardów1:30.2615439.5250.74
12.SŁODKI, Maciej98SPiR Aqua Żyrardów1:40.8011144.3356.47

16 lat i starsi

1.MARCIN, Łowicki95UKS NAWA Skierniewice1:00.78507
2.GAWRYŚ, Sebastian94Uks Meduza Warszawa1:00.96502
3.DZIWISZEK, Kamil95Uks Meduza Warszawa1:04.50424
4.BŁOCH, Cezary95Uks Meduza Warszawa1:08.1935930.9337.26
5.HOROSZ, Zbigniew94Uks Meduza Warszawa1:11.9730532.2039.77
6.BOGUSŁAWSKI, Maciej95Uks Meduza Warszawa1:12.6929632.8239.87
7.JACKOWSKI, Rafał95SPiR Aqua Żyrardów1:18.5823434.9243.66


<< TOP >>
Konkurencja 5
2011-11-11 - 10:10
Dziewcząt, 50m grzbietowy8 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.MROŻEWSKA, Anna03ORKA Sochaczew47.12162
2.KUBANEK, Aleksandra03UKS Ósemka Toruń49.75137
3.KRAWCZYK, Michalina03Uks Pingwiny52.59116
4.ŻYMIŃSKA, Patrycja03UKS Ósemka Toruń53.17112
5.SOLIŃSKA, Jagoda03UKS SP 149 Łódź56.6193
6.MUNIAK, Maria03Uks Pingwiny56.9891
7.ANCZKIEWICZ, Marta03Uks Pingwiny57.0091
8.RADZIWONKA, Anna03Uks Pingwiny57.4889
9.BARANOWSKA, Julia03UKS Ósemka Toruń57.6688
10.MIKOŁAJCZYK, Maja03UKS SP 149 Łódź58.6784
11.BĘDKOWSKA, Julita03UKS SP 149 Łódź59.8679
12.KANDERSKA, Agata03UKS Ósemka Toruń59.9778
13.BARTOSIEWICZ, ROKSANA03Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:01.1374
14.URBAŃSKA, Barbara03UKS SP 149 Łódź1:01.3673
15.MOLEK, Alicja03UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa1:01.6072
16.FIJAŁKOWSKA, Dominika03UKS SP 149 Łódź1:02.4269
17.CIEŚLICZKA, Sandra03UKS SP 149 Łódź1:02.9568
18.ŁOWICKA, Klaudia03UKS NAWA Skierniewice1:03.3066
19.BAZYLKO, Kaja03UKS Jagiellonka1:05.7459
20.SIERNICKA, Karolina03UKS Jagiellonka1:06.3158
21.TRZCIŃSKA, Julia03UKS Jagiellonka1:09.0951
22.BARAN, Amelia03UKS Jagiellonka1:09.4450
23.BORKOWSKA, Oliwia03UKS Jagiellonka1:11.7345
24.PRUSZYŃSKA, Wiktoria03UKS Jagiellonka1:15.3739
DYSKW.FERENC, Aleksandra03Uks Pingwiny53.10
G8

9 - 10 lat

1.JAKUBOWSKA, Marta01Uks Pingwiny39.69271
2.ULICKA, Alicja01UKS"Dwójka"Sochaczew39.73270
3.KOWALSKA, Maria02Delfin Włocławek40.52255
4.JUC, Aleksandra01Uks Meduza Warszawa40.71251
5.KORBECKA, Natalia01UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki41.44238
6.SUDZIŃSKA, Jagoda01UKS Ósemka Toruń41.54236
7.KORDALA, Monika01UKS SP 149 Łódź42.68218
8.OSIŃSKA, Wiktoria01UKS SP 149 Łódź42.76217
9.SOBCZYK, Paulina01Uks Orka Warszawa43.37208
10.KRÓLIKOWSKA, Paulina01UKS Ósemka Toruń43.64204
11.LASKOWSKA, Weronika01UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki43.82201
12.SOLIWODA, Julia01UKS NAWA Skierniewice44.66190
13.MAKROCKA, NATALIA02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki45.13184
14.WALISIEWICZ, ZUZIA01UKS"Dwójka"Sochaczew45.25183
15.BALAJCZA, Diana02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa45.85176
16.CHODÓR, Kamila01UKS OLIMPIC Warka46.04173
17.BUJAK, Klara02UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki46.28171
18.NIEWIADOMSKA, Wiktoria01KP MZOS Płock46.64167
19.LUMA, Izabela02KP MZOS Płock47.36159
20.JARZĘBOWSKA, Maja01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa47.78155
21.KWIATKOWSKA, Marika01UKS OLIMPIC Warka48.62147
22.DUDA, Paulina02Uks Orka Warszawa48.97144
23.SROKA, SANDRA01Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki49.05143
24.DĄBROWSKA, Agata01UKS"Dwójka"Sochaczew49.23142
25.KARKUT, Paulina02Uks Pingwiny49.61139
26.SZADKOWSKA, Aleksandra01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa50.52131
27.STOLARSKA, Klaudia01Uks Orka Warszawa52.45117
28.JASKÓŁA, Natalia01KP MZOS Płock52.86114
29.ROICKA, Marta02Uks Pingwiny53.06113
30.NIEBRZDOWSKA, Katarzyna01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa55.33100
31.GAJDA, DOMINIKA01UKS"Dwójka"Sochaczew56.0796
32.KRYMOW, Natalia01KP MZOS Płock56.2595
33.SZLĘK, KATARZYNA02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki57.7987
34.SZTRUMPF, Martyna02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa58.8583
35.SZELUGA, Zuzanna02KP MZOS Płock1:03.8365
36.SZCZYTNIEWSKA, Julia02KP MZOS Płock1:05.6859
37.WOJTYLAK, Natalia01KP MZOS Płock1:05.9859
38.SKWIRUT, Weronika01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa1:06.3258
39.SIEKIERSKI, Karina01ORKA Sochaczew1:10.3748
40.ZIELIŃSKA, Anna02KP MZOS Płock1:11.3946

11 - 12 lat

1.MARIA, Wojciechowska00UKS Delfin Piotrków Tryb.33.18464
2.PODRAŻKA, Zuzanna99ORKA Sochaczew36.19358
3.SOLAK, Anna00KP MZOS Płock36.34353
4.WIERCIOCH, Natalia99UKS NAWA Skierniewice36.68343
5.KNYCHALSKA, KAROLINA99UKS 190 Łódź36.77341
6.KOWALSKA, Iza00UKS Wilanowa37.08332
7.SKWARSKA, Karolina99KP MZOS Płock38.89288
8.TOMASZEK, Aleksandra00Uks Meduza Warszawa38.90288
9.GOŁĘBIOWSKA, Paula99UKS OLIMPIC Warka39.70271
10.ŻACZEK, KLAUDIA99Sks 137 Delfin Łódz40.15262
11.STRZELECKA, Katarzyna99ORKA Sochaczew40.89248
12.CYBULSKA, KLAUDIA99UKS"Dwójka"Sochaczew41.12244
13.JUŹWIUK, Izabela00UKS NAWA Skierniewice41.18243
14.LUBASZKA, Magdalena00Legia Warszawa41.54236
15.KOŚCIANEK, Natalia00UKS OLIMPIC Warka41.80232
16.JÓŹWIAK, Karolina99KP MZOS Płock43.12211
17.KAZULA, Patrycja00KP MZOS Płock43.43207
18.SOKÓŁ, Ada99SPiR Aqua Żyrardów44.00199
19.KACPRZAK, Aleksandra00UKS OLIMPIC Warka44.09198
20.SOBIERAJ, Anna00UKS"Dwójka"Sochaczew44.12197
21.TOMCZYK, Klaudia99UKS"Dwójka"Sochaczew45.35181
22.KOSIŃSKA, Wiktoria00KP MZOS Płock45.50180
23.DZIARNOWSKA, Oliwia00KP MZOS Płock45.53179
24.WOCH, Natalia00UKS Jagiellonka45.86175
25.MAŁKUS, Amelia00UKS NAWA Skierniewice46.37170
26.MISZTAL, Dominika99UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki47.60157
27.SZWED, Zuzanna99SPiR Aqua Żyrardów48.05153
28.KOŃCZYK, Karolina00UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki49.51139
29.BIEGAŃSKA, Beata99SPiR Aqua Żyrardów52.18119
30.SĘK, Zuzanna99ORKA Sochaczew52.49117
31.JEZNACH, Magdalena00ORKA Sochaczew55.17101
32.KALINOWSKA, Katarzyna00KP MZOS Płock57.0991
DYSKW.JARKIEWICZ, Magdalena00SPiR Aqua Żyrardów42.38
G9
DYSKW.MIKOŁAJCZYK, Zofia00ORKA Sochaczew51.30
G8 - Wykonanie ruchu nogą lub ramieniem nie związanego z wykonaniem nawrotu
DYSKW.PŁASKA, Aleksandra00SPiR Aqua Żyrardów52.16
G9 - Ukończenie wyścigu nie na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 6
2011-11-11 - 10:40
Kobiet, 100m grzbietowy13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 - 15 lat

1.TROJGO, Bogna97UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa1:11.2746535.4635.81
2.GRABARCZYK, Dominika96UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa1:11.7145634.4237.29
3.SOLIWODA, Klaudia98UKS NAWA Skierniewice1:14.2741135.6338.64
4.BOROWSKA, Beata97UKS Wilanowa1:16.2138037.3638.85
5.ZIELIŃSKA, Julia98Uks Meduza Warszawa1:18.4534837.7340.72
6.ZYGA, Natalia98UKS NAWA Skierniewice1:19.0634037.5941.47
7.MACIĄGOWSKA, Małgorzata97UKS"Dwójka"Sochaczew1:19.7633238.1541.61
8.ULICKA, Aleksandra98UKS"Dwójka"Sochaczew1:20.4032438.9041.50
9.ULICKA, Patrycja98UKS"Dwójka"Sochaczew1:24.6427740.6643.98
10.MAKOWSKA, NATALIA98Uks Delfin Legionowo1:33.34207
DYSKW.STAROSTKA, Aleksandra97SPiR Aqua Żyrardów2:12.8857.551:15.33
G7, G8

16 lat i starsi

1.STOBIENIECKA, MONIKA95Sks 137 Delfin Łódz1:10.8347434.6336.20
2.EJNIK, Sylwia94KP MZOS Płock1:20.5532239.6840.87


<< TOP >>
Konkurencja 7
2011-11-11 - 10:45
Chłopców, 50m grzbietowy8 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.URYNIUK, Paweł03BUKS Warszawa46.29116
2.GRZEGOROWSKI, Tymek03ORKA Sochaczew49.1597
3.DROZDOWSKI, Maciej03Uks Pingwiny50.3390
4.DÓLCZYŃSKI, MICHAŁ03Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki52.8878
5.CEDROWSKI, Kevin03UKS SP 149 Łódź55.2368
6.CZERNICKI, Oskar03UKS SP 149 Łódź55.8666
7.MASZTAKOW, Mikołaj03UKS SP 149 Łódź56.1165
8.MŁYNARCZUK, Igor03UKS Jagiellonka56.1365
9.MYSSERA, Alan03UKS SP 149 Łódź56.4164
10.SKIBA, Jakub03UKS Jagiellonka57.0162
11.GALCZAK, Wiktor03Uks Pingwiny57.0762
12.MIEDZIŃSKI, Wojciech03ORKA Sochaczew58.0359
13.SOBIECH, Szymon03UKS SP 149 Łódź59.3755
14.KAWKA, Jakub03Uks Pingwiny1:01.5749
15.FUS, Szymon03UKS Jagiellonka1:02.2148
16.WOLSKI, Aleksander03UKS Jagiellonka1:05.9540
17.NIEDUŻAK, Maurycy03UKS Jagiellonka1:09.1035
18.KOBA, Ignacy03UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa1:09.7034
DYSKW.KRAKOWIAK, Kacper03UKS NAWA Skierniewice51.53
G8
DYSKW.KOCZOROWSKI, Maciej03Uks Pingwiny1:04.90
G9

9 - 10 lat

1.KAROLCZAK, Jan01BUKS Warszawa37.01228
2.WYSOCKI, Dominik01UKS 190 Łódź39.53187
3.ELGALAL, Sami01UKS SP 149 Łódź40.53173
4.SZADROWSKI, Jakub01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa41.04167
5.SZULC, JAN02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki41.64160
6.KOWALSKI, Kacper01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa42.01155
7.PRZĄDKA, Konrad01Uks Pingwiny42.04155
8.WÓJCIK, Kamil01Uks Pingwiny42.29152
9.CIEŚLAK, Antoni01Uks Pingwiny42.30152
10.DUDA, Krystian01Uks Orka Warszawa42.46150
11.WISZNIEWSKI, Jakub01UKS Jagiellonka42.58149
12.WYRZYKOWSKI, Norbert01UKS Ósemka Toruń43.03145
13.MRZYGŁÓD, Franciszek01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa43.40141
14.SZCZEŚNIAK, Tomasz01UKS SP 149 Łódź43.53140
15.MIZIAK, Adam01UKS Jagiellonka43.58139
16.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Płetwal Mława44.09134
17.WIŚNIEWSKI, Jakub01UKS Ósemka Toruń44.28133
18.WIŚNIEWSKI, Filip01UKS Ósemka Toruń44.29133
19.SAŁAJ, Arkadiusz01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa44.61130
20.RUCIŃSKI, Jacek02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa44.68129
21.MATERA, TYMOTEUSZ02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki44.89127
22.NIEDŹWIEDZKI, Albert01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa44.96127
23.PAWŁOWSKI, Bogusław02Uks Pingwiny45.01126
24.WYSZYŃSKI, Radosław01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa46.10117
25.SZYNDLER, Mikołaj01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa46.72113
26.HOŁYS, FILIP02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki47.32109
27.WRZESIŃSKI, PATRYK02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki48.24102
28.GRZYWACZ, Oliwer01KP MZOS Płock48.28102
29.MROŻEWSKI, Kuba02ORKA Sochaczew49.5295
30.SIENKIEWICZ, Michał02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa49.5595
31.ZUCHLKE, Kajetan01KP MZOS Płock49.5994
32.SOBIERAJ, Michał02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa51.1586
33.BUKSZA, Maksymilian02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa51.1886
34.AMBROZIAK, Wojciech01Uks Pingwiny52.1681
35.JAŻWIŃSKI, Bartosz02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa52.1881
36.KOSTYK, JĘDREK02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki52.5779
37.ŻAKOWSKI, Michał01UKS"Dwójka"Sochaczew52.9277
38.WOJCIECHOWSKI, Kuba02Legia Warszawa53.0177
39.KAMIŃSKI, Mateusz02Legia Warszawa53.0577
40.STÓŁKA, Jakub01KP MZOS Płock53.3676
41.MROZIŃSKI, Jan01UKS"Dwójka"Sochaczew53.6374
42.BUDNICKI, Olgierd01KP MZOS Płock55.1768
43.SYNCERZ, Oskar01SPiR Aqua Żyrardów55.3468
44.GROCHALA, Kacper01UKS Jagiellonka55.7866
45.OWCZAREK, Krystian02UKS SP 149 Łódź55.8066
46.BEZAT, KORDIAN02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki56.5863
47.MARCINIAK, Paweł02UKS"Dwójka"Sochaczew56.8362
48.PAWEŁEK, Adam02UKS"Dwójka"Sochaczew57.5460
49.MIEDZIŃSKI, Adam01ORKA Sochaczew58.5257
50.RAKOWSKI, Mateusz01KP MZOS Płock59.1055
51.SZYMAŃSKI, Adam01ORKA Sochaczew1:00.1253
52.MICHALIK, Mateusz02Uks Pingwiny1:00.5851
53.SALWIŃSKI, Olaf02Uks Pingwiny1:01.9048
54.DĄBROWSKI, Kamil01KP MZOS Płock1:02.2447
55.WINNICKI, Michał01ORKA Sochaczew1:02.7046
56.WERENS, Dominik01SPiR Aqua Żyrardów1:03.0446
57.MACHOWSKI, Oskar02Legia Warszawa1:04.0144
58.GARLICKI, Patryk01KP MZOS Płock1:04.4543
59.SKIBISZ, Jakub02ORKA Sochaczew1:07.4537
DYSKW.POMAGALSKI, Piotr01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa43.27
DYSKW.STEFANOWSKI, Dawid01UKS NAWA Skierniewice44.89
G8
DYSKW.LESZCZYŃSKI, Błażej01KP MZOS Płock56.17
G8
DYSKW.KOBA, Jędrzej02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa56.91
G5
DYSKW.SEBASTIANOWICZ, Maciej02KP MZOS Płock1:01.48
G8
DYSKW.ZIÓŁKOWSKI, Michał01SPiR Aqua Żyrardów1:08.44
G8

11 - 12 lat

1.RYBARCZYK, Filip99UKS Wilanowa34.83273
2.MICHALAK, Bartosz99UKS SP 149 Łódź36.03247
3.GAJDA, DANIEL99UKS"Dwójka"Sochaczew36.56236
4.BYCZYŃSKI, Cezary99UKS SP 149 Łódź37.40220
5.SZCZEPAŃSKI, Bartosz00Płetwal Mława38.53202
6.GUZIOR, Maciej00KP MZOS Płock40.19178
7.WOŹNIAK, Maciej00UKS 190 Łódź40.29176
8.RUSKOWIAK, Konrad00UKS Jagiellonka40.46174
9.BOROWSKI, Grzegorz99KP MZOS Płock40.68171
10.KAŹMIERCZAK, Kacper00KP MZOS Płock40.85169
11.WACŁAWEK, Michał99UKS NAWA Skierniewice41.18165
12.ŁOWICKI, Krystian00UKS NAWA Skierniewice42.57149
13.SADOWSKI, Damian00KP MZOS Płock42.70148
14.MILEWSKI, Daniel00Uks Orka Warszawa43.10144
15.ŁUKASIEWICZ, Igor00UKS OLIMPIC Warka43.15143
16.STEFANOWSKI, Jakub99UKS NAWA Skierniewice43.80137
17.MORGA, Jakub00ORKA Sochaczew44.59130
18.KOWALSKI, PRZEMEK99UKS"Dwójka"Sochaczew44.65129
19.ROSIAK, Damian00KP MZOS Płock45.17125
20.CHĄDZYŃSKI, Mateusz00UKS"Dwójka"Sochaczew45.86119
21.PIÓRKOWSKI, Piotr99ORKA Sochaczew46.10117
22.ROSIAK, Bartosz00KP MZOS Płock48.13103
23.MARASEK, Jędrzej00Uks Pingwiny49.2696
24.ADAMSKI, Igor00KP MZOS Płock52.8678
25.LENSKI, Łukasz00KP MZOS Płock1:12.2330


<< TOP >>
Konkurencja 8
2011-11-11 - 11:15
Mężczyzn, 100m grzbietowy13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 - 15 lat

1.KARWAT, Krzysztof96UKS NAWA Skierniewice1:01.6849930.4631.22
2.WITAN, Daniel96UKS OLIMPIC Warka1:05.7941131.9133.88
3.MISKIEWICZ, ADAM97Sks 137 Delfin Łódz1:06.0440631.7334.31
4.JUC, Aleksander97Uks Meduza Warszawa1:06.7339431.3335.40
5.PALUCHOWSKI, Konrad96ORKA Sochaczew1:06.8939132.1634.73
6.JAŹWIŃSKI, Kamil97UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa1:07.6137932.8534.76
7.BRUCHAJZER, Dominik97KP MZOS Płock1:07.6637832.8634.80
8.CZECHOWSKI, Patryk97UKS"Dwójka"Sochaczew1:14.1828735.6138.57
9.MASŁOWSKI, Oskar98KP MZOS Płock1:16.3626336.9139.45
10.STRZELECKI, Jacek96Uks Pingwiny1:17.3225336.9340.39
11.KACZMARCZYK, ADRIAN97Uks Delfin Legionowo1:22.35209
12.CETLIŃSKI, Michał98KP MZOS Płock1:24.15196
13.TOMASZEWSKI, Michał97SPiR Aqua Żyrardów1:27.84172
DYSKW.MURANOWICZ, Kamil97SPiR Aqua Żyrardów
G9

16 lat i starsi

1.PRZYBOROWSKI, Piotr93KP MZOS Płock1:02.2148630.4631.75
2.GAWARKIEWICZ, Mateusz94KP MZOS Płock1:14.36285


<< TOP >>
Konkurencja 9
2011-11-11 - 11:25
Dziewcząt, 50m klasyczny8 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.KUBANEK, Aleksandra03UKS Ósemka Toruń53.90152
2.BARANOWSKA, Julia03UKS Ósemka Toruń56.44132
3.ŻYMIŃSKA, Patrycja03UKS Ósemka Toruń57.48125
4.RADZIWONKA, Anna03Uks Pingwiny1:00.79106
5.WIECZOREK, Tomasz03KS 1 Ożarów Mazowiecki1:09.1772
SKIBIŃSKA, Anita03Uks Pingwiny1:09.1772
7.BONASEWICZ, Paulina03MUKS DELFIN Pionki1:23.1041

9 - 10 lat

1.PARADOWSKA, KINGA01Muks Rekin Bydgoszcz41.82326
2.CHUDORLIŃSKA, MARTA01Uks Delfin Legionowo45.03261
3.RODAK, Nika01UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki46.73234
4.SUDAK, Zuzanna01Uks Orka Warszawa47.18227
5.WEBER, Małgorzata01UKS Ósemka Toruń47.42224
6.BOCHENEK, Anna01Uks Meduza Warszawa47.46223
7.ŚWIERKOT, Anna01Uks Meduza Warszawa47.49223
8.SOBCZYK, Paulina01Uks Orka Warszawa47.58221
9.CHODÓR, Kamila01UKS OLIMPIC Warka48.00216
10.MILEWICZ, Natalia01UKS Ósemka Toruń48.03215
11.REGULSKA, Nastazja01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa48.57208
12.CHYŁA, Małgorzata01UKS SP 149 Łódź49.02202
13.DĄBROWSKA, Oliwia01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa49.11201
14.DALKE, Agata01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa49.76193
15.MIODUSZEWSKA, Oliwia01Uks Pingwiny50.16189
16.SROKA, SANDRA01Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki50.25188
17.PIEŃKOSZ, Marta01UKS Wilanowa50.74182
18.WALISIEWICZ, ZUZIA01UKS"Dwójka"Sochaczew50.91181
19.GONTARZ, JULIA01UKS"Dwójka"Sochaczew51.36176
20.BUGDOL, Olga01UKS SP 149 Łódź51.66173
21.STOLARSKA, Klaudia01Uks Orka Warszawa52.63163
22.BALAJCZA, Diana02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa53.80153
23.SWIĘTOCHOWSKA, Maja02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa54.33148
24.KRYSTKOWIAK, Weronika01MUKS DELFIN Pionki55.79137
25.MOLEK, Ewa01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa56.63131
26.POPIELSKA, Klaudia01KP MZOS Płock57.71124
27.FUS, Gabriela01UKS Jagiellonka57.88123
28.LESSNAU, Klaudia02KP MZOS Płock59.11115
29.ZAWADA, Marta02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa1:00.84106
30.MIKOŁAJCZYK, Emilia01UKS Jagiellonka1:08.0875
GERSZ, Karina01KP MZOS Płock1:08.0875
DYSKW.KACPROWICZ, Karolina01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa59.11
DYSKW.KOTLIŃSKA, Julia02UKS SP 149 Łódź59.39
DYSKW.KACZOR, Oliwia02Uks Pingwiny1:17.04
DYSKW. PełnaGOGÓŁ, Weronika02UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki54.47

11 - 12 lat

1.SZYPULSKA, Julia99Uks 30737.18464
2.TOKARSKA, Emilia99PUKS Płońsk37.62448
3.PIECHOTA, Paulina99UKS 190 Łódź37.65447
4.RADOMSKA, SANDRA99UKS 190 Łódź37.67446
5.DUDEK, Sylwia99UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa38.41421
6.KOWALSKA, Dominika00KP MZOS Płock39.87376
7.CHMIELEWSKA, Aneta00UKS OLIMPIC Warka40.45360
8.TOMASZEK, Aleksandra00Uks Meduza Warszawa42.56309
9.KOŚCIANEK, Natalia00UKS OLIMPIC Warka42.62308
10.CYBULSKA, KLAUDIA99UKS"Dwójka"Sochaczew42.76305
11.KACHNIARZ, Magdalena00UKS Wilanowa43.18296
12.STARBAŁA, WIKTORIA99UKS"Dwójka"Sochaczew43.39292
13.PACHOWSKA, Wiktoria00UKS Jagiellonka43.85283
14.KUBANEK, Adrianna99UKS Ósemka Toruń44.71267
15.KAWCZYŃSKA, Patrycja99KP MZOS Płock45.03261
16.ISKRA, Natalia00SPiR Aqua Żyrardów45.19258
17.KRAKOWSKA, JULIA99Sks 137 Delfin Łódz46.14243
18.KWIECIEŃ, Jaśmina99SPiR Aqua Żyrardów46.73234
19.GRZEJDA, Maria00Uks Orka Warszawa46.81232
20.KACPRZAK, Agata00UKS OLIMPIC Warka47.27226
21.LUBASZKA, Magdalena00Legia Warszawa49.08202
22.SZWED, Zuzanna99SPiR Aqua Żyrardów49.21200
23.WISNIEWSKA, MAGDA00UKS"Dwójka"Sochaczew51.05179
24.BIEGAŃSKA, Beata99SPiR Aqua Żyrardów51.39176
25.KORABIEWSKA, Inga00SPiR Aqua Żyrardów52.46165
26.KOTKIEWICZ, Julia00KP MZOS Płock54.38148
27.CHOJECKA, Karolina00UKS OLIMPIC Warka54.94144
28.BOGUCKA, Natalia00SPiR Aqua Żyrardów56.91129
29.GADOMSKA, Edyta00KP MZOS Płock57.11128
30.PIÓRKOWSKA, Kinga99ORKA Sochaczew1:05.5184
31.SERAFIN, Olga00SPiR Aqua Żyrardów1:06.6980

PKWIŚNIEWSKA,99SPiR Aqua Żyrardów52.63110


<< TOP >>
Konkurencja 10
2011-11-11 - 11:50
Kobiet, 100m klasyczny13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 - 15 lat

1.ZYGA, Izabela96UKS NAWA Skierniewice1:19.0949837.6541.44
2.GAJDA, Zuzanna97ORKA Sochaczew1:20.5247238.4542.07
3.KOSTRZEWA, Weronika98PUKS Płońsk1:20.5847138.8741.71
4.BŁOCKA, Agnieszka96Uks Pingwiny1:23.4742338.6944.78
5.HELBING, Justyna97UKS Wilanowa1:23.4842340.0143.47
6.JANISZKIEWICZ, Katarzyna97KP MZOS Płock1:25.7939040.8444.95
7.ŻBIKOWSKA, JOANNA96Uks Delfin Legionowo1:25.9138840.6345.28
8.ZIELIŃSKA, Maria98UKS OLIMPIC Warka1:26.4638141.0645.40
9.WĘCŁAWIAK, Irena98UKS Wilanowa1:27.2537140.9546.30
10.LESZCZYŃSKA, Zofia98KP MZOS Płock1:29.0034942.8346.17
11.GARDIAS, ADRIANNA98Uks Delfin Legionowo1:37.43266
12.RATAJCZYK, MAGDA96Uks Delfin Legionowo1:37.5426546.3451.20
13.JASIUL, ULA98Uks Delfin Legionowo1:38.7525546.1952.56
14.MARCINIAK, Paulina98UKS"Dwójka"Sochaczew1:40.8224046.1254.70
15.CZAJKA, DOMINIKA98Uks Delfin Legionowo1:41.1123845.9255.19
16.OWCZAREK, Karina98SPiR Aqua Żyrardów1:48.6419250.1358.51
17.SOSNOWSKA, Dominika98SPiR Aqua Żyrardów1:53.95166
DYSKW.NOWAKOWSKA, Martyna98ORKA Sochaczew1:53.9552.471:01.48

16 lat i starsi

1.KALIŃSKA, Magdalena95KP MZOS Płock1:16.4555136.4639.99
2.TROJGO, Martyna95UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa1:18.6550637.2241.43
3.RUDZINSKA, Aleksandra94Uks Meduza Warszawa1:22.7743439.1943.58
4.HOROSZ, Katarzyna93Uks Meduza Warszawa1:27.1137241.3245.79


<< TOP >>
Konkurencja 11
2011-11-11 - 12:00
Chłopców, 50m klasyczny8 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.NOWACKI, JAKUB03Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki51.34118
2.GĄSTAŁ, Jan03UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa54.7897
3.ROMER, Karol03UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa55.7892
4.MALINOWSKI, Wojciech03UKS SP 149 Łódź56.7787

9 - 10 lat

1.KRZYWNICKI, Adrian01ORKA Ciechanów44.88178
2.MASIOR, Piotr01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa46.72157
3.ELGALAL, Sami01UKS SP 149 Łódź46.78157
4.OKRÓJ, Mikołaj01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa47.23152
5.BREGIER, Szymon01KP MZOS Płock47.51150
6.PAWLAK, Rafał01Uks Pingwiny47.59149
7.KOMENDAREK, Mikołaj01UKS"Dwójka"Sochaczew47.64148
8.KOWALCZYK, Jakub01ORKA Ciechanów47.89146
9.BERKAN, PIOTR02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki48.76138
10.GRZEJDA, Mikołaj02Uks Orka Warszawa49.03136
11.WIŚNIEWSKI, Jakub01UKS Ósemka Toruń49.24134
12.BIEGUŃSKI, Hubert01Uks Pingwiny49.52132
13.WOJCIECHOWSKI, Piotr01Uks Pingwiny49.80130
14.CHEREDIS, Jakub02Uks Pingwiny50.22127
15.WĄSIAKOWSKI, Kamil01KP MZOS Płock50.53124
16.NOWAK, Aleksander01UKS NAWA Skierniewice51.24119
17.PŁOMIŃSKI, Piotr01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa51.78115
18.OLKUCKI, Klaudiusz01KP MZOS Płock52.06114
19.HENZEL, Hugo01UKS SP 149 Łódź52.29112
20.AMBROZIAK, Wojciech01Uks Pingwiny52.37112
21.BORZĘCKI, Bartek01unattached53.39105
22.MARKUSZEWSKI, Jakub01UKS Jagiellonka54.7098
23.GRZELAK, Kuba01Legia Warszawa55.0296
24.KROM, Aleksander01KP MZOS Płock55.0496
25.SMOLCZEWSKI, Igor01UKS NAWA Skierniewice55.4194
26.MUNIAK, Adam01Uks Pingwiny55.6993
27.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS Jagiellonka56.4389
28.PRZYBYŁKOWICZ, Jan02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa58.3880
29.LIK, Kacper02UKS SP 149 Łódź59.2977
JAŻWIŃSKI, Bartosz02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa59.2977
31.JĘDRYŚ, Igor02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa1:00.4173
32.CHOIŃSKI, Bartosz02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa1:00.7171
33.KOTWICA, Piotr02KP MZOS Płock1:01.1070
34.GRZEGOREK, Nikodem02KP MZOS Płock1:03.8861
35.SĄPOR, Mateusz01MUKS DELFIN Pionki1:05.0758
36.ABD EL RAZEK, Jakub02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa1:07.5352
37.BUKSZA, Maksymilian02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa1:10.9845
DYSKW.STYCZYŃSKI, Wojciech02UKS NAWA Skierniewice55.77
Dotknięcie ściany jedną ręką
DYSKW.PIETRZAK, Kacper02UKS"Dwójka"Sochaczew57.93
O4 - faulstart
DYSKW.MUCHA, Bartosz02MUKS DELFIN Pionki1:05.50
Ukończenie jedną ręką
DYSKW.KAMIŃSKI, Mateusz02Legia Warszawa1:10.64
K12, K13 - Niejednoczesne dotknięcie ściany, Dotknięcie ściany jedną ręką

11 - 12 lat

1.TURKOWSKI, Mateusz99UKS SP 149 Łódź38.46282
2.SOLAK, Łukasz99KP MZOS Płock38.52281
3.DRABIK, Filip99KP MZOS Płock39.03270
4.TOKARSKI, Daniel00PUKS Płońsk39.87254
5.ORZECHOWSKI, Kacper00UKS NAWA Skierniewice40.06250
6.PIĄTKIEWICZ, Mateusz99KP MZOS Płock41.62223
7.SZULC, Piotr99UKS SP 149 Łódź42.69206
8.RZEPKOWSKI, FILIP99UKS 190 Łódź42.71206
9.JABŁOŃSKI, Mateusz00UKS Jagiellonka45.22174
10.CHUDORLIŃSKI, MATEUSZ99Uks Delfin Legionowo45.54170
11.KOWALSKI, Maxymilian00ORKA Ciechanów46.03165
12.RUSKOWIAK, Konrad00UKS Jagiellonka48.24143
13.KALISZ, Jakub00Uks Pingwiny49.00136
14.GRZESIK, Mikołaj00UKS OLIMPIC Warka49.24134
15.PIĄTKIEWICZ, Dawid00KP MZOS Płock51.48117
16.WOŹNIAK, Adam00KP MZOS Płock52.00114
17.MACHAJ, Mateusz99UKS NAWA Skierniewice52.74109
18.NOWACKI, Michał00KP MZOS Płock54.5899
19.ŁOWICKI, Krystian00UKS NAWA Skierniewice59.6875
20.JASTRZĘBSKI, Mikołaj00KP MZOS Płock1:02.7065


<< TOP >>
Konkurencja 12
2011-11-11 - 12:15
Mężczyzn, 100m klasyczny13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 - 15 lat

1.KAŹMIERCZAK, Wojciech97UKS Kapry-Armexim Pruszków1:08.9052532.8636.04
2.PERL, MICHAŁ96Uks Delfin Legionowo1:12.7744633.2439.53
3.CWALINA, Kacper97UKS NAWA Skierniewice1:15.8439435.1940.65
4.SZULICH, IGOR98Uks Delfin Legionowo1:18.6835338.1440.54
5.CICHOCKI, Jakub98KP MZOS Płock1:19.6034038.3341.27
6.STERNAK, Piotr98KP MZOS Płock1:21.1532137.8943.26
7.PRZYBYLSKI, Michał98UKS OLIMPIC Warka1:22.2830838.1344.15
8.ŻBIKOWSKI, KRZYSZTOF97Uks Delfin Legionowo1:22.3230838.8943.43
9.GRZELAK, Patryk98UKS Wilanowa1:24.1228840.0644.06
10.MAKOWSKI, Igor98KP MZOS Płock1:24.5128440.9143.60
11.GOŁĘBIEWSKI, Marcin98KP MZOS Płock1:29.1424240.7848.36
12.STRZESZEWSKI, ALEKS98Uks Delfin Legionowo1:29.5823942.9746.61
13.SERAFIN, Jakub97SPiR Aqua Żyrardów1:33.68209
14.SKWARSKI, Maciej98KP MZOS Płock1:36.5019144.4752.03
15.TOMASZEWSKI, Michał97SPiR Aqua Żyrardów1:36.74189
16.STOMPOR, Sebastian98KP MZOS Płock1:38.35180
17.CHĘCIŃSKI, Wojciech98MUKS DELFIN Pionki1:46.3514248.5157.84
DYSKW.MURANOWICZ, Kamil97SPiR Aqua Żyrardów
K12
DYSKW.KURAN, Jakub98SPiR Aqua Żyrardów
K12

16 lat i starsi

1.WALISZEWSKI, Daniel91KP MZOS Płock1:08.4653532.1036.36
2.GAWRYŚ, Sebastian94Uks Meduza Warszawa1:10.5948832.7137.88
3.PIOTROWSKI, Jakub94KP MZOS Płock1:12.1045833.8338.27
4.KAWCZYŃSKI, MARCIN95Sks 137 Delfin Łódz1:12.6644834.0138.65
5.HOROSZ, Zbigniew94Uks Meduza Warszawa1:18.4135635.8442.57
6.RAGAN, KONRAD95UKS"Dwójka"Sochaczew1:31.84222
7.BOGUCKI, Przemysław93SPiR Aqua Żyrardów1:32.3521841.9950.36
8.ŻACZEK, DAMIANSks 137 Delfin Łódz1:32.4221741.2551.17


<< TOP >>
Konkurencja 13
2011-11-11 - 12:30
Dziewcząt, 50m dowolny8 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.ZIELIŃSKA, Daria03UKS Ósemka Toruń41.28178
2.KAMIŃSKA, INGA03Uks Delfin Legionowo42.80160
3.MROŻEWSKA, Anna03ORKA Sochaczew43.78149
4.FERENC, Aleksandra03Uks Pingwiny51.7290
5.SKIBIŃSKA, Anita03Uks Pingwiny52.1988
6.KRAWCZYK, Michalina03Uks Pingwiny52.7185
7.KANDERSKA, Agata03UKS Ósemka Toruń54.2678
8.ANCZKIEWICZ, Marta03Uks Pingwiny57.2666
9.SZCZEPANIK, Lilianna03SPiR Aqua Żyrardów58.0164
10.BĘDKOWSKA, Julita03UKS SP 149 Łódź59.1560
11.BARTOSIEWICZ, ROKSANA03Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:01.4554
12.URBAŃSKA, Barbara03UKS SP 149 Łódź1:03.1949
13.SIERNICKA, Karolina03UKS Jagiellonka1:04.3147
14.MIKOŁAJCZYK, Maja03UKS SP 149 Łódź1:04.9645
15.CIEŚLICZKA, Sandra03UKS SP 149 Łódź1:06.1543
16.SOLIŃSKA, Jagoda03UKS SP 149 Łódź1:06.3243
17.ŁOWICKA, Klaudia03UKS NAWA Skierniewice1:08.5638
18.BAZYLKO, Kaja03UKS Jagiellonka1:08.9338
19.BARAN, Amelia03UKS Jagiellonka1:11.7334
20.FIJAŁKOWSKA, Dominika03UKS SP 149 Łódź1:12.0833
21.TRZCIŃSKA, Julia03UKS Jagiellonka1:16.8427
22.BORKOWSKA, Oliwia03UKS Jagiellonka1:25.4220
DYSKW.MUNIAK, Maria03Uks Pingwiny54.99
D2- Brak kontaktu ze ścianą
DYSKW.BONASEWICZ, Paulina03MUKS DELFIN Pionki1:17.40
O4
NIE UK.PRUSZYŃSKA, Wiktoria03UKS Jagiellonka

9 - 10 lat

1.JAKUBOWSKA, Marta01Uks Pingwiny34.64302
2.KORBECKA, Natalia01UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki35.44282
3.CHUDORLIŃSKA, MARTA01Uks Delfin Legionowo36.37261
4.BOCHENEK, Anna01Uks Meduza Warszawa36.53257
5.REGULSKA, Nastazja01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa36.95249
6.GOŁĘBIEWSKA, Dominika01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa37.13245
7.RODAK, Nika01UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki37.57236
8.NIEWIADOMSKA, Wiktoria01KP MZOS Płock37.95229
9.KRÓLIKOWSKA, Paulina01UKS Ósemka Toruń38.04228
10.LASKOWSKA, Weronika01UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki38.14226
11.CIEPLAK, Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka38.54219
12.KOWALSKA, Maria02Delfin Włocławek38.81214
13.DĄBROWSKA, Oliwia01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa38.92213
14.PIEŃKOSZ, Marta01UKS Wilanowa39.21208
15.MIODUSZEWSKA, Oliwia01Uks Pingwiny39.52203
16.KORDALA, Monika01UKS SP 149 Łódź39.58202
17.SUDAK, Zuzanna01Uks Orka Warszawa39.59202
18.MILEWICZ, Natalia01UKS Ósemka Toruń39.65201
19.SZYBIELSKA, Aneta01Uks Orka Warszawa39.71200
20.MAKROCKA, NATALIA02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki39.90197
21.SOLIWODA, Julia01UKS NAWA Skierniewice40.02196
22.CZOCH, Ines01UKS Jagiellonka40.18193
23.DUDA, Paulina02Uks Orka Warszawa40.32191
24.KWIATKOWSKA, Marika01UKS OLIMPIC Warka41.08181
25.KUCHARSKA, Julia02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa41.86171
26.LUMA, Izabela02KP MZOS Płock41.90170
27.JARZĘBOWSKA, Maja01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa41.94170
28.GONTARZ, JULIA01UKS"Dwójka"Sochaczew42.68161
29.KRYSTKOWIAK, Weronika01MUKS DELFIN Pionki43.06157
30.BUJAK, Klara02UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki43.09157
31.DALKE, Agata01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa43.13156
32.MOLEK, Ewa01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa43.28155
33.SZADKOWSKA, Aleksandra01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa43.48152
34.SWIĘTOCHOWSKA, Maja02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa43.49152
35.BOCZEK, Marta01UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki43.54152
36.GOGÓŁ, Weronika02UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki43.88148
37.SIBELSKA, Barbara02UKS SP 149 Łódź44.45143
38.ROICKA, Marta02Uks Pingwiny44.52142
39.KACPROWICZ, Karolina01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa45.38134
40.KOPA, Aleksandra02KP MZOS Płock45.77131
41.BORKOWSKA, KINGA02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki45.94129
42.DĄBROWSKA, Agata01UKS"Dwójka"Sochaczew46.08128
43.KARKUT, Paulina02Uks Pingwiny47.24119
44.POPIELSKA, Klaudia01KP MZOS Płock47.69115
45.FUS, Gabriela01UKS Jagiellonka48.10112
46.NIEBRZDOWSKA, Katarzyna01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa48.68108
47.JASKÓŁA, Natalia01KP MZOS Płock49.16105
48.ZAWADA, Marta02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa49.42104
49.KRYMOW, Natalia01KP MZOS Płock50.1699
50.SKWIRUT, Weronika01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa50.4298
51.KOTLIŃSKA, Julia02UKS SP 149 Łódź51.0994
52.SZELUGA, Zuzanna02KP MZOS Płock52.4187
53.SZLĘK, KATARZYNA02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki53.1483
54.KACZOR, Oliwia02Uks Pingwiny54.4477
55.SZTRUMPF, Martyna02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa54.6477
56.GERSZ, Karina01KP MZOS Płock59.2260
57.LESSNAU, Klaudia02KP MZOS Płock59.9358
58.ZIELIŃSKA, Anna02KP MZOS Płock1:01.3654
59.WOJTYLAK, Natalia01KP MZOS Płock1:02.0952
60.SZCZYTNIEWSKA, Julia02KP MZOS Płock1:02.8850
61.SIEKIERSKI, Karina01ORKA Sochaczew1:05.8843

11 - 12 lat

1.PIECHOTA, Paulina99UKS 190 Łódź29.83473
2.MARIA, Wojciechowska00UKS Delfin Piotrków Tryb.30.62437
3.SZYPULSKA, Julia99Uks 30730.64436
4.PODRAŻKA, Zuzanna99ORKA Sochaczew30.71433
5.TOKARSKA, Emilia99PUKS Płońsk31.16415
6.KOWALSKA, Dominika00KP MZOS Płock31.18414
7.DUDEK, Sylwia99UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa32.23375
8.POGORZELSKA, Inez00UKS Wilanowa32.51365
9.RADOMSKA, SANDRA99UKS 190 Łódź32.59363
10.KOWALSKA, Iza00UKS Wilanowa32.64361
11.SZCZEPAŃSKA, Natalia99KP MZOS Płock32.97350
12.BERENT, Anna00UKS Wilanowa33.76326
13.KACHNIARZ, Magdalena00UKS Wilanowa34.06318
14.WIERCIOCH, Natalia99UKS NAWA Skierniewice34.20314
15.KAWCZYŃSKA, Patrycja99KP MZOS Płock34.32310
16.STARBAŁA, WIKTORIA99UKS"Dwójka"Sochaczew34.47306
17.SKWARSKA, Karolina99KP MZOS Płock34.74299
18.CHMIELEWSKA, Aneta00UKS OLIMPIC Warka34.76299
19.PACHOWSKA, Wiktoria00UKS Jagiellonka34.82297
20.ŻACZEK, KLAUDIA99Sks 137 Delfin Łódz34.84297
21.JÓŹWIAK, Karolina99KP MZOS Płock35.24287
22.LUBASZKA, Magdalena00Legia Warszawa35.98269
23.GRZEGORY, KAROLINA99UKS"Dwójka"Sochaczew36.52258
24.CYBULSKA, DAGMARA99UKS"Dwójka"Sochaczew36.70254
25.KACPRZAK, Aleksandra00UKS OLIMPIC Warka36.88250
26.SUDAK, Magdalena00Uks Orka Warszawa36.92249
27.KAZULA, Patrycja00KP MZOS Płock36.97248
28.DUDEK, Kaja00UKS NAWA Skierniewice37.19244
29.JUŹWIUK, Izabela00UKS NAWA Skierniewice37.81232
30.PIĄTKOWSKA, WIKTORIA99Uks Delfin Legionowo37.84231
31.KACPRZAK, Agata00UKS OLIMPIC Warka37.95229
32.GRZEJDA, Maria00Uks Orka Warszawa38.01228
33.ALBERSKA, Izabela00UKS OLIMPIC Warka38.08227
MISZTAL, Dominika99UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki38.08227
35.JARKIEWICZ, Magdalena00SPiR Aqua Żyrardów38.38222
36.KRAKOWSKA, JULIA99Sks 137 Delfin Łódz39.01211
37.ANYSZEWSKA, Zuzanna99UKS"Dwójka"Sochaczew39.11210
38.SOKÓŁ, Ada99SPiR Aqua Żyrardów39.45204
39.TOMCZYK, Klaudia99UKS"Dwójka"Sochaczew39.47204
40.WOCH, Natalia00UKS Jagiellonka39.51203
41.MARKITIAN, Alexandra99Legia Warszawa39.94197
42.DZIARNOWSKA, Oliwia00KP MZOS Płock41.12180
43.WISNIEWSKA, MAGDA00UKS"Dwójka"Sochaczew41.40177
44.MAŁKUS, Amelia00UKS NAWA Skierniewice41.73172
45.MARCINIAK, Julia00Uks Orka Warszawa41.79172
46.KOŃCZYK, Karolina00UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki42.45164
47.KOSIŃSKA, Wiktoria00KP MZOS Płock42.65161
48.ABRAMCZYK, Anna00KP MZOS Płock42.70161
49.KOTKIEWICZ, Julia00KP MZOS Płock43.00158
50.CHOJECKA, Karolina00UKS OLIMPIC Warka44.44143
51.MIKOŁAJCZYK, Zofia00ORKA Sochaczew44.61141
52.KORABIEWSKA, Inga00SPiR Aqua Żyrardów45.30135
53.PIÓRKOWSKA, Kinga99ORKA Sochaczew46.55124
54.BANASZEK, Zuzanna00UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki47.18119
SĘK, Zuzanna99ORKA Sochaczew47.18119
56.KALINOWSKA, Katarzyna00KP MZOS Płock47.88114
57.BOGUCKA, Natalia00SPiR Aqua Żyrardów47.92114
58.JEZNACH, Magdalena00ORKA Sochaczew50.09100
59.GADOMSKA, Edyta00KP MZOS Płock50.5997
60.KWIECIEŃ, Jaśmina99SPiR Aqua Żyrardów53.0084
PŁASKA, Aleksandra00SPiR Aqua Żyrardów53.0084
DYSKW.GOŁĘBIOWSKA, Paula99UKS OLIMPIC Warka34.21
O4- Przedwczesny start
DYSKW.SOBIERAJ, Anna00UKS"Dwójka"Sochaczew37.38


<< TOP >>
Konkurencja 14
2011-11-11 - 13:05
Kobiet, 100m dowolny13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 - 15 lat

1.GÓRECKA, Marta98UKS Wilanowa1:02.6953830.5932.10
2.TROJGO, Bogna97UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa1:04.0450531.4432.60
3.BŁOCKA, Agnieszka96Uks Pingwiny1:04.1450331.0833.06
4.GRALEWSKA, Kalina96PUKS Płońsk1:04.4849530.7433.74
5.ZYGA, Izabela96UKS NAWA Skierniewice1:04.8348731.6933.14
6.BERENT, Małgorzata97UKS Wilanowa1:05.2347832.2133.02
7.JANISZKIEWICZ, Katarzyna97KP MZOS Płock1:05.6546931.3834.27
8.KOSTRZEWA, Weronika98PUKS Płońsk1:06.2245731.6534.57
9.SOLIWODA, Klaudia98UKS NAWA Skierniewice1:06.3245531.5434.78
10.GRABARCZYK, Dominika96UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa1:06.9844132.0734.91
11.BOROWSKA, Beata97UKS Wilanowa1:07.5543033.1534.40
12.WĘCŁAWIAK, Irena98UKS Wilanowa1:07.9342333.4334.50
13.LESZCZYŃSKA, Zofia98KP MZOS Płock1:08.07420
14.JACKIEWICZ, Weronika98UKS Kapry-Armexim Pruszków1:08.7340832.6436.09
15.MACIĄGOWSKA, Małgorzata97UKS"Dwójka"Sochaczew1:09.6839233.4236.26
16.SAWICKA, ZUZANNA96Uks Delfin Legionowo1:09.6939233.8135.88
17.SARNA, Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice1:09.9638733.6936.27
18.KOLBIARZ, Patrycja98KP MZOS Płock1:13.4233535.2138.21
RAGAN, DAGMARA98UKS"Dwójka"Sochaczew1:13.4233536.2637.16
20.ULICKA, Aleksandra98UKS"Dwójka"Sochaczew1:13.4333536.3837.05
21.ZYGA, Natalia98UKS NAWA Skierniewice1:15.5130835.6039.91
22.ULICKA, Patrycja98UKS"Dwójka"Sochaczew1:16.4129736.0840.33
23.KALISIAK, ZUZANNA97Uks Delfin Legionowo1:17.2728736.6940.58
24.MAKOWSKA, NATALIA98Uks Delfin Legionowo1:18.9227049.1929.73
ZIELIŃSKA, Maria98UKS OLIMPIC Warka1:18.9227037.1841.74
26.OSTASZEWSKA, EDYTA97Uks Delfin Legionowo1:19.2426637.7341.51
27.MARCINIAK, Paulina98UKS"Dwójka"Sochaczew1:20.82251
28.JASIUL, ULA98Uks Delfin Legionowo1:23.40228
29.STAROSTKA, Aleksandra97SPiR Aqua Żyrardów1:40.3713147.3653.01
30.OWCZAREK, Karina98SPiR Aqua Żyrardów1:43.4911948.6954.80
31.SOSNOWSKA, Dominika98SPiR Aqua Żyrardów1:46.3911049.2257.17

16 lat i starsi

1.KUZAWIŃSKA, Karolina93KP MZOS Płock1:02.3954630.0032.39
2.ZEMBRZUSKA, Dorota93G8 Warszawa1:02.9753130.6532.32
3.KALIŃSKA, Magdalena95KP MZOS Płock1:05.0748131.0833.99
4.EJNIK, Sylwia94KP MZOS Płock1:06.3045531.9234.38
5.STOBIENIECKA, MONIKA95Sks 137 Delfin Łódz1:11.3136634.2037.11


<< TOP >>
Konkurencja 15
2011-11-11 - 13:15
Chłopców, 50m dowolny8 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.WISNIEWSKI, Adam03SPiR Aqua Żyrardów36.42173
2.NOWACKI, JAKUB03Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki39.29137
3.GĄSTAŁ, Jan03UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa41.81114
4.MALINOWSKI, Wojciech03UKS SP 149 Łódź45.4089
5.DÓLCZYŃSKI, MICHAŁ03Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki46.2384
6.MASZTAKOW, Mikołaj03UKS SP 149 Łódź48.9371
7.ROMER, Karol03UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa49.2470
8.KRAKOWIAK, Kacper03UKS NAWA Skierniewice49.4469
9.CEDROWSKI, Kevin03UKS SP 149 Łódź52.1558
10.DROZDOWSKI, Maciej03Uks Pingwiny52.7856
11.CZERNICKI, Oskar03UKS SP 149 Łódź53.8053
12.KOCZOROWSKI, Maciej03Uks Pingwiny1:00.0838
13.GALCZAK, Wiktor03Uks Pingwiny1:02.4034
14.KAWKA, Jakub03Uks Pingwiny1:02.7133
15.MYSSERA, Alan03UKS SP 149 Łódź1:04.6330
16.SOBIECH, Szymon03UKS SP 149 Łódź1:08.0726
17.MŁYNARCZUK, Igor03UKS Jagiellonka1:08.3026
18.KOBA, Ignacy03UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa1:10.4123
19.MIEDZIŃSKI, Wojciech03ORKA Sochaczew1:10.9123
20.FUS, Szymon03UKS Jagiellonka1:18.8717
21.WOLSKI, Aleksander03UKS Jagiellonka1:26.2013

9 - 10 lat

1.KAROLCZAK, Jan01BUKS Warszawa32.17251
2.WARDAWA, Filip01Uks Pingwiny32.35247
3.RYBARCZYK, Kacper01UKS Wilanowa32.74238
4.SZADROWSKI, Jakub01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa34.30207
5.KRZYMAŃSKI, Kajetan01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa34.93196
6.KOWALCZYK, Jakub01ORKA Ciechanów35.20191
7.POMAGALSKI, Piotr01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa35.80182
8.KOMENDAREK, Mikołaj01UKS"Dwójka"Sochaczew36.00179
9.DACZKOWSKI, Patryk01Uks Pingwiny36.31174
10.JARANOWSKI, Igor01UKS Ósemka Toruń36.35174
11.GRZEGORY, Olaf01UKS SP 149 Łódź36.75168
12.WĄSIAKOWSKI, Kamil01KP MZOS Płock37.19162
13.ZAJĄCZKOWSKI, Filip02UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki37.45159
14.PYREK, Kryatian01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa37.62157
15.BREGIER, Szymon01KP MZOS Płock37.77155
16.SZYNDLER, Mikołaj01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa37.84154
17.SZCZEŚNIAK, Tomasz01UKS SP 149 Łódź38.17150
18.DUDA, Krystian01Uks Orka Warszawa38.19150
19.SZULC, JAN02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki38.20150
20.WYRZYKOWSKI, Norbert01UKS Ósemka Toruń38.34148
21.MASIOR, Piotr01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa38.49146
22.CHEREDIS, Jakub02Uks Pingwiny38.50146
23.WODYŃSKI, BARTOSZ02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki38.53146
24.ZUCHLKE, Kajetan01KP MZOS Płock38.59145
25.PRZĄDKA, Konrad01Uks Pingwiny38.91142
26.MRZYGŁÓD, Franciszek01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa38.96141
27.CHOJNACKI, Krystian01UKS OLIMPIC Warka39.13139
SAŁAJ, Arkadiusz01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa39.13139
29.WOJCIECHOWSKI, Piotr01Uks Pingwiny39.33137
30.BORZĘCKI, Bartek01unattached39.36137
31.BIEGUŃSKI, Hubert01Uks Pingwiny39.47136
32.WASILEWSKI, Paweł01UKS SP 149 Łódź39.52135
33.WIŚNIEWSKI, Filip01UKS Ósemka Toruń39.56135
34.BERKAN, PIOTR02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki39.57135
35.WISZNIEWSKI, Jakub01UKS Jagiellonka39.82132
36.STEFANOWSKI, Dawid01UKS NAWA Skierniewice40.12129
37.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP 149 Łódź40.15129
38.PŁOMIŃSKI, Piotr01UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa40.31127
39.SMOLCZEWSKI, Igor01UKS NAWA Skierniewice40.70124
40.MARKUSZEWSKI, Jakub01UKS Jagiellonka40.83122
41.BARTCZAK, Sebastian01UKS"Dwójka"Sochaczew40.89122
42.KROM, Aleksander01KP MZOS Płock41.07120
43.JANISZEWSKI, Jeremiasz01UKS Ósemka Toruń41.16119
44.MISIAK, Sebastian01UKS"Dwójka"Sochaczew41.41117
45.HENZEL, Hugo01UKS SP 149 Łódź41.72115
46.NOWAK, Aleksander01UKS NAWA Skierniewice42.14111
47.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS Jagiellonka42.43109
48.MUNIAK, Adam01Uks Pingwiny42.81106
49.JASKÓLSKI, Piotr01UKS"Dwójka"Sochaczew42.84106
50.WOJCIECHOWSKI, Kuba02Legia Warszawa44.2396
51.GRZELAK, Kuba01Legia Warszawa44.3595
52.LIK, Kacper02UKS SP 149 Łódź44.5394
53.MROZIŃSKI, Jan01UKS"Dwójka"Sochaczew44.5794
54.KOMOROWSKI, Sebastian01KP MZOS Płock44.7293
55.GRZEJDA, Mikołaj02Uks Orka Warszawa45.0191
56.OLKUCKI, Klaudiusz01KP MZOS Płock45.1490
MROŻEWSKI, Kuba02ORKA Sochaczew45.1490
58.SĄPOR, Mateusz01MUKS DELFIN Pionki45.5288
59.HOŁYS, FILIP02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki45.8886
60.LESZCZYŃSKI, Błażej01KP MZOS Płock45.9686
61.MUCHA, Bartosz02MUKS DELFIN Pionki46.1085
62.WRZESIŃSKI, PATRYK02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki46.1485
63.SKROCKI, Maciej01KP MZOS Płock46.1784
64.PIETRZAK, Kacper02UKS"Dwójka"Sochaczew46.6682
65.STÓŁKA, Jakub01KP MZOS Płock46.6882
66.BUDNICKI, Olgierd01KP MZOS Płock47.4978
67.KOSTYK, JĘDREK02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki47.5477
68.SOBIERAJ, Michał02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa47.9076
69.ŻAKOWSKI, Michał01UKS"Dwójka"Sochaczew48.4873
70.SIENKIEWICZ, Michał02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa48.8271
71.MICHALIK, Mateusz02Uks Pingwiny49.2869
72.PRZYBYŁKOWICZ, Jan02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa50.0766
73.JĘDRYŚ, Igor02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa50.1366
74.STYCZYŃSKI, Wojciech02UKS NAWA Skierniewice50.8763
75.JANICKI, Michał02UKS"Dwójka"Sochaczew51.1362
76.MARCINIAK, Paweł02UKS"Dwójka"Sochaczew51.9459
77.RAKOWSKI, Mateusz01KP MZOS Płock52.7856
78.GRZEGOREK, Nikodem02KP MZOS Płock53.2155
79.SEBASTIANOWICZ, Maciej02KP MZOS Płock53.2355
80.BEZAT, KORDIAN02Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki53.2955
81.ABD EL RAZEK, Jakub02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa53.3655
82.SYNCERZ, Oskar01SPiR Aqua Żyrardów53.8053
83.ZIÓŁKOWSKI, Michał01SPiR Aqua Żyrardów54.3652
84.PAWEŁEK, Adam02UKS"Dwójka"Sochaczew54.9450
85.KOBA, Jędrzej02UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa55.4049
86.GARLICKI, Patryk01KP MZOS Płock56.2147
87.SZYMAŃSKI, Adam01ORKA Sochaczew58.3142
88.MACHOWSKI, Oskar02Legia Warszawa1:06.0129
89.MIEDZIŃSKI, Adam01ORKA Sochaczew1:06.4728
90.WINNICKI, Michał01ORKA Sochaczew1:07.0627
91.SALWIŃSKI, Olaf02Uks Pingwiny1:07.1727

11 - 12 lat

1.DUDEK, Julian99UKS NAWA Skierniewice28.28369
2.SOLAK, Łukasz99KP MZOS Płock29.33331
3.DĘBSKI, Szymon99UKS NAWA Skierniewice29.65320
4.WILCZAK, KAJETAN99UKS"Dwójka"Sochaczew29.76317
5.BARAŃCZYK, MICHAŁ99UKS 190 Łódź30.16304
6.NOWAKOWSKI, KASPER99UKS 190 Łódź30.19304
7.RYBARCZYK, Filip99UKS Wilanowa30.93282
8.RZEPKOWSKI, FILIP99UKS 190 Łódź31.91257
9.PIĄTKIEWICZ, Mateusz99KP MZOS Płock32.03254
10.GAJDA, DANIEL99UKS"Dwójka"Sochaczew32.11252
11.FRANKOWSKI, Maksymilian99UKS"Dwójka"Sochaczew32.31248
12.TURKOWSKI, Mateusz99UKS SP 149 Łódź32.76237
13.MICHALAK, Bartosz99UKS SP 149 Łódź33.03232
14.TOKARSKI, Daniel00PUKS Płońsk33.49222
15.MACIEJEWSKI, Wiktor00ORKA Sochaczew33.50222
16.BOROWSKI, Grzegorz99KP MZOS Płock34.16209
17.JAGUCKI, Maciej00KP MZOS Płock34.18209
18.GUZIOR, Maciej00KP MZOS Płock34.78198
19.BRODOWSKI, Bartosz00UKS NAWA Skierniewice34.93196
20.KĘSICKI, Filip99SPiR Aqua Żyrardów35.47187
21.ROSIAK, Damian00KP MZOS Płock35.81182
22.KALISZ, Jakub00Uks Pingwiny36.09177
23.WACŁAWEK, Michał99UKS NAWA Skierniewice36.33174
24.ŁUKASIK, Juliusz00Uks Pingwiny36.34174
25.CHĄDZYŃSKI, Mateusz00UKS"Dwójka"Sochaczew36.39173
26.GRZESIK, Mikołaj00UKS OLIMPIC Warka36.69169
27.SADOWSKI, Damian00KP MZOS Płock36.88166
28.PIÓRO, Mateusz00UKS Jagiellonka36.95165
29.JABŁOŃSKI, Mateusz00UKS Jagiellonka37.43159
30.NOWACKI, Michał00KP MZOS Płock37.53158
31.ŁUKASIEWICZ, Igor00UKS OLIMPIC Warka37.79155
32.MORGA, Jakub00ORKA Sochaczew37.91153
33.MILEWSKI, Daniel00Uks Orka Warszawa37.95153
34.STEFANOWSKI, Jakub99UKS NAWA Skierniewice38.27149
35.KRUCZ, MATEUSZ00UKS"Dwójka"Sochaczew38.40147
36.ONISZK, Sebastian00KP MZOS Płock38.59145
37.URBAŃCZYK, Daniel00UKS Jagiellonka38.62145
38.ROSIAK, Bartosz00KP MZOS Płock39.10139
39.KOWALSKI, PRZEMEK99UKS"Dwójka"Sochaczew39.82132
40.PIĄTKIEWICZ, Dawid00KP MZOS Płock40.16129
41.MARASEK, Jędrzej00Uks Pingwiny40.45126
42.PIÓRKOWSKI, Piotr99ORKA Sochaczew40.47126
43.ADAMSKI, Igor00KP MZOS Płock40.97121
44.JASTRZĘBSKI, Mikołaj00KP MZOS Płock44.6394
45.MACHAJ, Mateusz99UKS NAWA Skierniewice45.7487
46.LENSKI, Łukasz00KP MZOS Płock46.5982
DYSKW.SZULC, Piotr99UKS SP 149 Łódź34.21
O4 - Przedwczesny start

PKMARKITIAN, Greg98Legia Warszawa39.04140
PKBARTOSIEWICZ, Jakub95G8 Warszawa25.04532


<< TOP >>
Konkurencja 16
2011-11-11 - 14:00
Mężczyzn, 100m dowolny13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 - 15 lat

1.KAŹMIERCZAK, Wojciech97UKS Kapry-Armexim Pruszków55.8852027.1428.74
2.BRUCHAJZER, Dominik97KP MZOS Płock57.1348627.6129.52
3.JUC, Aleksander97Uks Meduza Warszawa57.3948027.2330.16
4.FELIŃCZAK, WOJCIECH96Sks 137 Delfin Łódz58.1446127.2430.90
5.STERNAK, Piotr98KP MZOS Płock58.1946028.4229.77
6.PALUCHOWSKI, Konrad96ORKA Sochaczew58.2645828.1930.07
7.KARWAT, Krzysztof96UKS NAWA Skierniewice59.0044128.6030.40
8.CHRZANOWSKI, Damian98KP MZOS Płock1:00.9040129.3731.53
9.MISKIEWICZ, ADAM97Sks 137 Delfin Łódz1:01.3339328.7532.58
10.WITAN, Daniel96UKS OLIMPIC Warka1:01.4239129.2032.22
11.POWROŹNIK, Konrad97Klub Sportowy Krotosz1:02.0438029.9132.13
12.CWALINA, Kacper97UKS NAWA Skierniewice1:02.1237829.2832.84
13.RUBASZKIEWICZ, Andrzej96UKS Wilanowa1:03.0136229.4033.61
14.MAKOWSKI, Igor98KP MZOS Płock1:03.3235731.0132.31
15.BARTKOWSKI, Bartek97KP MZOS Płock1:03.3435730.1733.17
16.CZECHOWSKI, Patryk97UKS"Dwójka"Sochaczew1:04.4633830.8333.63
17.PRZYBYLSKI, Michał98UKS OLIMPIC Warka1:04.7033531.8132.89
18.STRZESZEWSKI, ALEKS98Uks Delfin Legionowo1:04.7133431.2633.45
19.PORWAT, Michał98KP MZOS Płock1:04.9633132.5032.46
20.GUMOWSKI, Cezary97ORKA Ciechanów1:05.8231831.7734.05
21.LESZCZYŃSKI, Mateusz98Uks Meduza Warszawa1:06.4330931.6234.81
22.CICHOCKI, Jakub98KP MZOS Płock1:07.2829833.0834.20
23.SKWARSKI, Maciej98KP MZOS Płock1:08.0528833.2234.83
24.KRUCZ, ŁUKASZ97UKS"Dwójka"Sochaczew1:09.2427332.1737.07
25.GRZELAK, Patryk98UKS Wilanowa1:09.6026933.1936.41
26.MASŁOWSKI, Oskar98KP MZOS Płock1:10.3526033.5036.85
27.CETLIŃSKI, Michał98KP MZOS Płock1:10.5125834.4136.10
28.ŻBIKOWSKI, KRZYSZTOF97Uks Delfin Legionowo1:11.2825034.7636.52
29.TROJANOWSKI, Jarek96MUKS DELFIN Pionki1:12.4023932.0740.33
30.BARTOSIEWICZ, KAMIL98UKS"Dwójka"Sochaczew1:12.7123634.1438.57
31.KACZMARCZYK, ADRIAN97Uks Delfin Legionowo1:12.9523335.2437.71
32.JANISZEWSKI, KAMIL97Sks 137 Delfin Łódz1:14.3722035.4238.95
33.PUKOS, Szymon96Gim2 Sochaczew1:15.6220934.5641.06
34.MARKITIAN, Greg98Legia Warszawa1:25.6714438.8146.86
35.STOMPOR, Sebastian98KP MZOS Płock1:25.8414340.2445.60
36.CHĘCIŃSKI, Wojciech98MUKS DELFIN Pionki1:29.27127
DYSKW.STRZELECKI, Jacek96Uks Pingwiny1:09.3432.8636.48

16 lat i starsi

1.PRZYBOROWSKI, Piotr93KP MZOS Płock54.5056026.6627.84
2.MARCIN, Łowicki95UKS NAWA Skierniewice54.6255626.6627.96
3.DZIWISZEK, Kamil95Uks Meduza Warszawa55.6652627.0228.64
4.BIELAWSKI, Michał93UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa55.8552026.3129.54
5.GAWRYŚ, Sebastian94Uks Meduza Warszawa56.7549627.3529.40
6.WALISZEWSKI, Daniel91KP MZOS Płock56.9549128.3828.57
7.BŁOCH, Cezary95Uks Meduza Warszawa58.7344828.1630.57
8.BOGUSŁAWSKI, Maciej95Uks Meduza Warszawa59.3243428.7230.60
GAWARKIEWICZ, Mateusz94KP MZOS Płock59.3243428.0831.24
10.KAWCZYŃSKI, MARCIN95Sks 137 Delfin Łódz1:00.0641828.3431.72
11.BUKALSKI, Albert95MUKS DELFIN Pionki1:02.1137828.7033.41
12.BOGUCKI, Przemysław93SPiR Aqua Żyrardów1:10.55258
13.RAGAN, KONRAD95UKS"Dwójka"Sochaczew1:10.6125733.2437.37
ŻACZEK, DAMIANSks 137 Delfin Łódz1:10.6125733.5637.05


<< TOP >>
Konkurencja 17
2011-11-11 - 14:20
Dziewcząt, 50 m dowolny Wyścig australijski

13 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
<< TOP >>
Konkurencja 18
2011-11-11 - 14:20
Kobiet, 50 m dowolny Wyścig australijski

16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KUZAWIŃSKA, Karolina93KP MZOS Płock29.00
2.ZEMBRZUSKA, Dorota93G8 Warszawa29.92

PKTROJGO, Bogna97UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa50.00
PKBŁOCKA, Agnieszka96Uks Pingwiny55.00
PKGRALEWSKA, Kalina96PUKS Płońsk1:00.00
PKGÓRECKA, Marta98UKS Wilanowa1:10.00


<< TOP >>
Konkurencja 19
2011-11-11 - 14:20
Chłopców, 50 m dowolny Wyścig australijski

13 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
<< TOP >>
Konkurencja 20
2011-11-11 - 14:25
Mężczyzn, 50 m dowolny Wyścig australijski

16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.PRZYBOROWSKI, Piotr93KP MZOS Płock26.13
2.MARCIN, Łowicki95UKS NAWA Skierniewice26.30
3.DZIWISZEK, Kamil95Uks Meduza Warszawa45.00
4.BIELAWSKI, Michał93UKS "GIM 92 Ursynow" Warszawa55.00
5.GAWRYŚ, Sebastian94Uks Meduza Warszawa1:00.00

PKKAŹMIERCZAK, Wojciech97UKS Kapry-Armexim Pruszków50.00